Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

AUDI 100 C4 "MOJA ASIA"

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
zbych_zoledz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2010, 00:02
Lokalizacja: Wrocław / Sobótka / Hamburg

AUDI 100 C4 "MOJA ASIA"

Post autor: zbych_zoledz » 01 cze 2011, 20:53

Witam chcialbym przedstawic moja jedna z dwoch ukochanych w moim zyciu ... na poczatku chcialbym zaznaczyc ze Asica jest caly czas w Modach .... A wiec zaczne od tego ze zakupilem ja rok temu od mojego ojca za symboliczne pieniadze .. byla tragicznie poprzerabiana przez poprzedniego "matola" tzn wlacznik wentylatora , podsofita na pinezki i wiele wiele innych kombinacji w stylu WT . zaczelem ostro za przyprowadzenie do normalnosci , wyciaglem caly srodek ... zalozylem nowa wykladzine na podsufite , fotele od A6 C4 wraz z boczkami .... doprowadzilem silnik do stanu szwajcarskiego zegarka ... wymiana oleju , filtrow , swiec NGK , nowe kabelki , rozrzad ,rolki ,napinacze , uszczelke pod glowica i wszystkie uszczelki z ktorych zaczelo podciekac . Zakupilem lampy od A6 na tyleczek , przyciemnilem kierunki z przednimi lampami i grila . Wymienilem kompletne zawieszenie , lozysko lewego przedniego kola .... Wyjechalem obecnie do Hamburga i nie mam zamiaru zmieniac tego autka ... wszyscy klepia zeby zmienic na nowsze ale ja w tym aucie zakochany ....wiadomo AUDI . Obecnie Aska zostala w Polsce i zaczelo sie od szlifowania i spawania ....tzn naprawienia tego co pseudo lakiernik zrobil kiedys z tym autem (tragedia) kilogramy szpachli .... nagrzewana blacha z ktorej raczej ulotnil sie ocynk ... progi tez w stanie masakrycznym .... wszystko juz jest przygotowane do malowania ... zakupilem ostatnio skore z grzana dupa , boczkami od A6 C4 wraz z boczkami i czarna podloga .... narazie to tyle .... z dalszych przemyslen i planow to zmiana lamp przednich na soczewke od S4 C4 bo moje to juz nie nadaja sie do niczego (poobrywane zaczepy i klejone na klej przez pana magika ktorego serdecznie pozdrawiam ) <okok> blenda od S4 na tyleczek z czerwonymi kierunkami . Jakas ladna 16 -tka , elektryczne szybki , system bose .... itd ...glownie chodzi mi o to zeby doprowadzic do stanu idealnego ..... jesli bedzie sie cos dzialo w mojej Asce odrazu opisze ... pozdrawiam i czekam na oceny Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

afro89
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 13 kwie 2011, 14:42
Lokalizacja: Warszowice k. Żor

Post autor: afro89 » 01 cze 2011, 21:46

Witam. Kupe roboty już zrobiłeś,a jeszcze więcej na Ciebie czeka. W każdym razie życzę powodzenia, oraz wytrwałości. Wrzucaj co tylko się da, ponieważ jestem ciekaw jakie cuuuudo Ci wyjdzie <lol>

zbych_zoledz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2010, 00:02
Lokalizacja: Wrocław / Sobótka / Hamburg

Post autor: zbych_zoledz » 13 wrz 2013, 13:34

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek wrzucam pare fot z prac i obecnego stanu ...

Gordzul

Post autor: Gordzul » 15 wrz 2013, 18:54

Biała Dama ;)
Super dupo-wóz.
Pozdrawiam.

zbych_zoledz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2010, 00:02
Lokalizacja: Wrocław / Sobótka / Hamburg

Post autor: zbych_zoledz » 16 wrz 2013, 19:31

bedzie bedzie ;D

Kliku
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 216
Rejestracja: 25 cze 2011, 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kliku » 15 paź 2013, 10:15

Jak tam dalsze prace ?
A6c4 AEL Quattro Power by' To JA
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga