Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Black Havana-Marzenie :-)

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slaby
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 284
Rejestracja: 10 lip 2010, 00:45
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: slaby » 12 paź 2013, 18:36

Prawda -też widzę różnice. Ale nie ma tragedii ;) jest soczyście, słychać wyraźnie wszystkie dżwięki :)
W sedanie c7 bang gra jak bose w a8 ,no może trochę lepiej potrafi bang zagrać efekty dźwiękowe z filmów.
W avancie c7 jest minimalnie lepiej po przez inne usytuowanie suba ,ale też nie ma porównania do starych bangów z q7 i a8
Najlepiej moim zdaniem grał mi bang z q7 zamontowany w c6.Była moc i mniejsza buda.
W nowych modelach bangi grają minimalnie gorzej bo audi szukało wagi . Można sobie porównać głośnik przednich drzwi z a8 2009 i 2011 jest o połowę lżejszy. Więc musiało się odbić na jakości!
Wszystko zależy od wymagań i ucha odbiorcy.
fenomenalny najlepszą moc umcc umcc uzyskasz podłączając smartfona przez bluta i puść z niego muze
pozdr
Jest RS7 Plus PERFOR 4.0 V8 TFSI

MrMK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2013, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MrMK » 12 paź 2013, 19:21

slaby pisze:Prawda -też widzę różnice. Ale nie ma tragedii ;) jest soczyście, słychać wyraźnie wszystkie dżwięki :)
W sedanie c7 bang gra jak bose w a8 ,no może trochę lepiej potrafi bang zagrać efekty dźwiękowe z filmów.
W avancie c7 jest minimalnie lepiej po przez inne usytuowanie suba ,ale też nie ma porównania do starych bangów z q7 i a8
Najlepiej moim zdaniem grał mi bang z q7 zamontowany w c6.Była moc i mniejsza buda.
W nowych modelach bangi grają minimalnie gorzej bo audi szukało wagi . Można sobie porównać głośnik przednich drzwi z a8 2009 i 2011 jest o połowę lżejszy. Więc musiało się odbić na jakości!
Wszystko zależy od wymagań i ucha odbiorcy.
fenomenalny najlepszą moc umcc umcc uzyskasz podłączając smartfona przez bluta i puść z niego muze
pozdr
da się wpakować B&O z Q7 do C7 sedan ?

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 12 paź 2013, 19:38

Hmmm powiem tak: mnie tez podobają sie "szczegóły" muzyczne które wyhwytuje dzięki temu zestawowi, bardzo dużo dają te glosniczki wysuwane z przodu, ale to co słyszy pasażer i kierowca z przodu tzn jakość dźwięku jaka jest z przodu nijak sie ma do tej co odbierają pasażerowie na tylnej kanapie. Puszczamy muszę z iPhone przez bluetotha:) fajne rozwiazanie. Powiem na koniec ze: myślałem ze płacąc duże pieniądze: nie chodzi mi o te 200 co ha dałem ale te ponad 400 co kosztowało auto, to myślałem ze nie bedzie sie czego czepiać, a jednak jest czego..... I w sumie to i to i dobrze bo tak byłoby nudnie:)

Awatar użytkownika
slaby
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 284
Rejestracja: 10 lip 2010, 00:45
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: slaby » 12 paź 2013, 19:46

MrMK pisze:
slaby pisze:Prawda -też widzę różnice. Ale nie ma tragedii ;) jest soczyście, słychać wyraźnie wszystkie dżwięki :)
W sedanie c7 bang gra jak bose w a8 ,no może trochę lepiej potrafi bang zagrać efekty dźwiękowe z filmów.
W avancie c7 jest minimalnie lepiej po przez inne usytuowanie suba ,ale też nie ma porównania do starych bangów z q7 i a8
Najlepiej moim zdaniem grał mi bang z q7 zamontowany w c6.Była moc i mniejsza buda.
W nowych modelach bangi grają minimalnie gorzej bo audi szukało wagi . Można sobie porównać głośnik przednich drzwi z a8 2009 i 2011 jest o połowę lżejszy. Więc musiało się odbić na jakości!
Wszystko zależy od wymagań i ucha odbiorcy.
fenomenalny najlepszą moc umcc umcc uzyskasz podłączając smartfona przez bluta i puść z niego muze
pozdr
da się wpakować B&O z Q7 do C7 sedan ?
Wszystko się da . tylko suba trzeba innego dopasować :] bo q7 nie wychodziło w sedanie <lol>
Jest RS7 Plus PERFOR 4.0 V8 TFSI

Ssmile
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 24 sty 2011, 10:00
Imię: Michał
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ssmile » 12 paź 2013, 20:17

Zaczynacie mnie chłopaki bawić tymi dywagacjami, przecież to jest tylko dodatek. Wy naprawdę zwracacie na to uwagę ? ;p

Kilt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 219
Rejestracja: 19 paź 2012, 13:25
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kilt » 12 paź 2013, 20:58

Tomas pisze:Zapewnie inny inzynier projektowal w c7 audio i odsluchy byly inne niz w c6 :]
Oczywiście dobre ucho inżyniera to podstawa, ale dziś wszystko załatwiają czujniki, aparatura i odpowiednie pomiary. Różnica w dzwięku tego samego sprzetu w C6 i C7 może wynikać z różnej areanżacji przestrzeni jak i zastosowanych wewnątrz materiałów :) Ale tu masz rację. Zapewne były oddzielne pomiary do C6 i C7.
Tomas pisze:mniejszy nacisk na dynamike
Ogólnie dynamika jest okej, ale jak mniemam, przez dynamikę rozumiesz podniesienie amplitudy danej częstotliwości (tu niskich) ... to tak :)
Tomas pisze:wiekszy na neutralnosc i scene dzwiekową

<okok> ... też tak myślę
Tomas, wcześniej wspomniałeś, że sprzęt jest pewnie dla purystów i audiofilów. Nie uważam się za takowych, ale coś w tym jest :)
fenomenalny ... z tym tylnim fotelem możesz mieć rację. Tam nie posadziłem swoich 4ech liter ;)
Wspominasz też, a może ktoś inny <mysli> , o charczeniu głośnika. Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Zawsze przed zakupem sprzetu warto przetestować go jakimś dobrym kawałekiem z odpowiednim basem. Ja używam tego:
tu ;)
No, ale co by nie mówić i nie pisać, to najlepsza symfonia dla mnie, to (podkręcamy volume) <hura> <okok> :
tu
... no i się rozmarzyłem ;)
Zobacz fenomenalny jak się temat rozkręcił <lol>

Ssmile ... każdy ma jakiegoś bzika :p

Awatar użytkownika
giganteusz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 107
Rejestracja: 29 sie 2008, 14:08
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: giganteusz » 13 paź 2013, 21:49

Kilt, zanim wszedłem w ten link myślałem że będą trąbki do odsłuchu :) a tu fajna nutka zobaczę jak gra ze skrzynią 500W :)

a ten filmik z r8 miażdży uszy a ten silnik jak się porusza przy zmianie biegów jak na niego patrze jak serce człowieka <rotfl>
Obrazek

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 14 paź 2013, 20:14

Pama - to jest Transsformers tak jak koledzy wspomnieli jzu wczesniej:-)Kilt, twoja muzyke odtwarza fajnie:-) jest ok, ale na tylnuch siedzeniach jest gozej. ja to slysze:-(. Moze to jest zestaw do odtwarzania tylko wysokiej jakosci nagran? tylko dlaczgeo nie mozna odtwarzc FLACow? czy jak tam sie nzwyaja te super pliczki

Kilt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 219
Rejestracja: 19 paź 2012, 13:25
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kilt » 17 paź 2013, 06:41

giganteusz pisze:zanim wszedłem w ten link myślałem że będą trąbki do odsłuchu
Hahaha ... rozbawiło mnie to. Utworu używam tylko do sprawdzenia, czy głośniki nie wydają niepożądanych dzwięków ;)
giganteusz pisze:a ten silnik jak się porusza przy zmianie biegów jak na niego patrze jak serce człowieka
Analogia nawet dobra :)
fenomenalny pisze:na tylnuch siedzeniach jest gozej. ja to slysze:-(
Wszystko możliwe. Zachwycałem się dzwiękiem siedząc na fotelu kierowcy i później pasażera.
A dlaczego sprzęt nie odtwarza formatu flac? ... nie mam pojęcia. Nie znam nawet specyfikacji B&O. Może ktoś inny pomoże?

Awatar użytkownika
slaby
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 284
Rejestracja: 10 lip 2010, 00:45
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: slaby » 17 paź 2013, 13:16

Kilt pisze: nie mam pojęcia. Nie znam nawet specyfikacji B&O. Może ktoś inny pomoże?
Formaty obsugiwane prezez MMI 3G Plus wg. specyfikacji audi: (MP3, WMA, AAC, MPEG4) i dodatkowo czytnik 2 kart SDHC (do 32 GB)
Może coś więcej się pojawi wraz z nowymi aktualizacjami MMI
Też byłem zaskoczony że nie widzi plików flac <szok>
Jest RS7 Plus PERFOR 4.0 V8 TFSI

Kilt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 219
Rejestracja: 19 paź 2012, 13:25
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kilt » 17 paź 2013, 15:55

slaby pisze:Formaty obsugiwane prezez MMI 3G Plus wg. specyfikacji audi: (MP3, WMA, AAC, MPEG4)
I wszystko jasne ... dzięki slaby <okok>
Trochę szkoda, bo taki sprzęt mógłby obsługiwać flac'a <uoee>

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 17 paź 2013, 16:40

Kilt, móglby - to slowo nie własciwe! ON POWINIEN,aby można go porownywac z konkurencja

MrMK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2013, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MrMK » 17 paź 2013, 22:40

Kilt pisze:
slaby pisze:Formaty obsugiwane prezez MMI 3G Plus wg. specyfikacji audi: (MP3, WMA, AAC, MPEG4)
I wszystko jasne ... dzięki slaby <okok>
Trochę szkoda, bo taki sprzęt mógłby obsługiwać flac'a <uoee>
FLAC jak FLAC ale że WAVów nie ciągnie to obciach dla Audi, moje ex 6 letnie BMW bezproblemowo grało WSZYSTKO
no chyba że z aktualizacją MMI Audi się postara

Kilt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 219
Rejestracja: 19 paź 2012, 13:25
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kilt » 18 paź 2013, 10:09

fenomenalny pisze:Kilt, móglby - to slowo nie własciwe! ON POWINIEN,aby można go porownywac z konkurencja
MrMK pisze:FLAC jak FLAC ale że WAVów nie ciągnie to obciach dla Audi, moje ex 6 letnie BMW bezproblemowo grało WSZYSTKO
no chyba że z aktualizacją MMI Audi się postara
Słusznie prawicie <okok> A tu dwa latka już mijają od wypuszczenia C7-ki ... i coz tą aktualizacją? <uoee>

Społeczność Audi A6

Post autor: Społeczność Audi A6 » 23 paź 2013, 23:01

Koledzy a może ktoś coś mi podpowie. Chciałbym miec u sibie podswietlane nakładki na progi, ja mam te bez podswietlenia. Gdzie sie je podłacza?Dziure trzeba wiercic w progu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga