Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 C5 2.4 V6 30V Tiptronic Limousine

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Vesoly
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2013, 22:36
Lokalizacja: Suwałki

Audi A6 C5 2.4 V6 30V Tiptronic Limousine

Post autor: Vesoly » 09 paź 2013, 23:45

Witajcie
Od kąd pamietam zawsze kochałem audi, gdy zrobiłem prawko pierwsze auto jakie kupiłem było właśnie audi, mianowicie 80 B4 1.9 TD 75km:
Obrazek
Los chciał, ze w audi padło sprzeglo po jakims czasie, oczywiscie zrobiłem je, zrobilem tez przednie zawieszenie. Po zlozeniu calosci wyjechałem na jazde testową, która zakonczyła się pieknym wprasowaniem się w przednia os renault master (wymuszenie). Za audi dostałem marne pieniadze.

Po tej historii wkurzyłem sie troche na stare auta i chcialem wiecej wypasu, wiec postawilem na audi a4, chcialem diesla ale ze robilem male przebiegi wybralem benzyne 1.6, z przebiegiem 104 tys km, za ktora zaplacilem 1.01.13 12700zl, cena zaporowa, ale stan auta jak nowy, tak sie prezentowała:
Obrazek
Przejezdzilem nią podobnie jak 80tka pol roku, po czym pozalowalem swojej starszej siostry ze jezdzi 5 lat jednym parchem i oddałem jej to audi, zabralem od niej skode fabie 1.9 sdi i troche gotowki. I tak sie turlalem skodą az otrzymalem telefon ze jest okazja z glowna bohaterka tego tematu. Skoda na aukcje i wszystko jakos sie potoczylo, wiec:

Audi A6 C5 z 1998 roku z motorownią w układzie V o pojemnosci 2.4 i mocy 165km.
Samochod legitymuje sie przebiegiem niecałych 145.000km i pochodzi od pierwszej właścicielki.
Ostatni serwis w czerwcu obejmował wymiane rozrządu, olejów, filtrów, lampy przedniej prawej (do TUV).
Samochod od poczatku do konca serwisowany tylko w ASO, multum ksiązek, faktur i gwarancji. Dla pewności przebieg sprawdzony również w bazie danych VAG, który został potwierdzony.

Samochód po za fajnym zestawieniem kolorystycznym nie wyróżnia się zbytnio wyposażeniem ani jakimiś specjalnymi modami, po za felgami ze zdjęcia, które bedą na zime. Zostały dokupione 16'' inne obrecze, ktorych fotki nie mam ale dam pogladowe z neta.

Po za tym, ze auto pochodzi od pierwszej wlascicielki z niemiec, to nie posiada zadnej najmniejszej przeszlosci wypadkowej ani nigdy tak na prawde nie dostawało po dupie, wlasicielka uzytkowała to auto woząc sie do pracy i dzieci do szkoly (samotna matka). Co za tym idzie, z powodu braku chlopa wszelkie najmniejsze duperele byly naprawiane w ASO, takze mamy tutaj przyjemnosc z niemala perełką.

Samochod kupiony okazyjnie, nie z ogloszenia nie z komisu, tylko od slowa do slowa, az doszlo do tranzakcji.
Audi super zadbane, wszystko jest na mniejscu nic nie polamane, widac ze nikt tam rak nie wsadzal, pachnie takim zpecyficznym zapachem ala klej z fabryki (mialem juz jedna audi a4 z przebiegiem 104 tys przebiegu i zapach byl taki sam - nowosc). Po za tym, ze autko jest troche brudne w srodku (tylko wydawniki, fotele sa czyste i w jednym kolorze, po prostu welur uklada sie podobnie do alkantary i wyglada jak brudny na foto) to sa jeszcze bardzo slabej jakosci zdjecia.

Wyposazenie
asr, ori radio, tuba ori, el. fotele, skladane lusterka, telefon, tiptronic, welur, po za tym chyba standard

Plany:
dokladki w kolor
wszystkie chromy w czern (proszkowo)
fele 18" (troche pozniejszy plan)
-30mm/-40mm springi
lampy tyl inpro
korekta lakieru (detaling)
Sekwencja z najwyzszej polki (budzet ok 4500zl)
dokladki na drzwi ala sline

Zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

felgi takie z tym, ze oryginalne (tutaj jakies chinskie nowe chyba)
Obrazek

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 10 paź 2013, 01:44 przez Vesoly, łącznie zmieniany 1 raz.
Show me what you got.

hadeseth
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2012, 14:49
Lokalizacja: Ruda

Post autor: hadeseth » 10 paź 2013, 01:12

Kolor to LZ5L? Blue ming pearl? Mam identyczna. Ten sam silnik i ten sam kolor. Ciekawy wlasnie jestem jak bedzie wygladal z dokladkami w kolor..
Ogolnie fajny sprzet :) szerokości Kolego

Vesoly
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2013, 22:36
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Vesoly » 11 paź 2013, 12:38

Nie powiem Ci teraz kolego bo nie mam ksiazek przed sobą, ale jest to kolor prawie czarny :)
Co do dokladek w kolor, bedzie wygladac jak lift <okok>
Show me what you got.

Awatar użytkownika
ropniok
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 58
Rejestracja: 01 lut 2010, 01:17
Lokalizacja: Zawoja

Post autor: ropniok » 11 paź 2013, 16:13

Vesoly pisze:Sekwencja z najwyzszej polki (budzet ok 4500zl)
To nie najwyższa półka.. tym bardziej ,że masz V...
Usunięto - Pkt. 29. oraz Pkt. 32c. Regulaminu Forum

kamil90
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 92
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:25
Lokalizacja: Zawoja

Post autor: kamil90 » 11 paź 2013, 20:27

ÂŁadne A6

O Ropniok :) Jak tam Lancer ?
Moje auto:
E46 330XD

Awatar użytkownika
Marks_
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2013, 08:44
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Marks_ » 14 paź 2013, 12:01

hej kolego ladne masz audi ja tez jestem z suwałk i kuplem niedawno audi a6 :) to moje piewsze audi ale juz mi sie podoba

Vesoly
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2013, 22:36
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Vesoly » 14 paź 2013, 21:20

ładnie poleciałeś odrazu 2.7bit, fajna motorownia <brawo>
Show me what you got.

Awatar użytkownika
Marks_
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2013, 08:44
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Marks_ » 15 paź 2013, 23:05

chcialem cos konkretnego w manualu i koniecznie quattro taki tez znalazlem wiec kupilem .

madafaka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2013, 15:30
Lokalizacja: Białystok.

Post autor: madafaka » 06 lis 2013, 08:33

Witam, Gratulacje i powodzenia w dalszych pracach/planach (widzę że Suwałki czyli stosunkowo niedaleko białego xd) :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga