Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Ubezpieczenie assistance na wyjazd

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
lama
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 29 lip 2012, 18:55
Lokalizacja: Kraków

Ubezpieczenie assistance na wyjazd

Post autor: lama » 09 lip 2013, 18:13

Witam,

Może podpowie mi ktoś gdzie szukać krótkoterminowego assistance na wyjazd za granicę? Chodzi mi o pakiet zawierający zawierający jakieś ewentualne drobne naprawy plus holowanie do najbliższego warsztatu. Obdzwoniłem już wielu ubezpieczycieli i już tracę nadzieję, a być może już ktoś z tego korzystał i podpowie :[ . Koszt najlepiej żeby nie przekraczał 200zł i na okres ok.14dni

Dzięki i pozdrawiam

SJake
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 17 lip 2012, 13:54
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

Post autor: SJake » 11 lip 2013, 13:48

ADAC Plus - 79 euro za rok cała europa
ADAC Classic - 44,50 euro cały rok tylko niemcy

Lepszego assistance nie ma.

Audycja
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 126
Rejestracja: 18 maja 2013, 20:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Audycja » 11 lip 2013, 14:18

Mialem adac i wyglada to tak staje Ci auto na autostradzie dzwonisz do Polski tam oczywiscie pani cie weryfikuje i kaze czeka ona oddzwoni ,a wiec oddzwania po 40min zaznaczam ze jest 2 w nocy mowi mi ze skontaktuje sie ze mna pan od lawety dzwoni mi kur...a koles co szprycha po niemiecku i nie rozmawia po angielsku wiec lipa (w umowie zapomnieli napisac ze trzeba mowic w kazdym jezyku ) dzwonie do panci do Polski i mowie w czym zecz dobrze dobrze niech pan powie gdzie jest ja mowie ze stoje pod wiaduktem na pasie awaryjnym na autostradzie nie ma zadnych oznaczen pada deszcz wiec nie bede pociskal do jakiegos slupka wiec podaje wspolzedne gps a Pani mi mowi ze jej to nic nie mowi no i gadah z glu...a wiec mowie do niej da do tel.kogos kto wie coto wspolzedne gps ona jest sama na zmianie wiec dzwonie do laweciaza lamanym angielskiem szkop zapodawal ale znalazl dojechal do mnie o 5 rano super do wymiany pasek klinowy w bmw mojej walnol wiec naprawe w zasadzie mozna przeprowadzic na miejscu nie laweta bez pytania co sie stalo i pod serwis tam zostawil kazal czeka do 9 bo od 9 dopiero czynne zapomnijcie o naprawie na miejscu o aucie zastepczym czy noclegu ktory zapewnia adac w full pakiecie jedna wielka sciema Co innego jak kupisz adac w niemczech a nie w Polsce w starter bo to oni sa przedstawicielem na nasz kraj zdectdowanie odradzam .

Druga sytuacja w Austrii korzystam z adac karty niemieckiej pytanie co dilega mowie ze chyba pompa wody laweta przyjezdza z autem podobnej klaskilja papierow do podpisania Pan mowi po angielsku i dzwoni do serwisu na kiedy zrobia auto mowia za 3 dni wiec za 3 dni auto do odbioru Pan zdejmuje zastepcze moje zabiera mowie do niego ze jade do Wloch wiec bede dopiero za 5 dni nie ma problemu tylko doplata za dzien 40 euro z niczym nie bylo problemu przeciez to normalny kraj nie to co ten busz w Polsce adac niemieckie zdecydowanie polecam tyle ze tam przystepujesz do klubu adac.

SJake
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 17 lip 2012, 13:54
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

Post autor: SJake » 11 lip 2013, 14:55

Kupować ADAC tylko w Niemczech - bezpośrednio przez stronę ADAC Monachium - nic nie załatwiać przez pośredników i przedstawicieli!

I jak ktoś już ma - to niech nie dzwoni do Polski tylko od razu do Niemiec. Podajesz swój numer i mówisz gdzie jesteś i że auto "nie działa".
Można prosić o kogoś mówiącego po polsku. ÂŁamana angielszczyzna, a i słaby niemiecki nie stanowią problemu - każdy się dogada...

Należy tez pamiętać, że ADAC działa dopiero po 50km od miejsca naszego zamieszkania.

stefan1981_25
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2012, 21:14
Lokalizacja: Woźniki, Śląskie

Post autor: stefan1981_25 » 15 lip 2013, 14:14

Witam,
Na tej stronie ADAC : http://www.adac.de/ , można sobie wyrobić kartę.
Ja mam wykupione w Niemczech za ok 98 € na całą rodzinę. Niemcy, Europa i świat.
Karta obejmuje także różne rabaty np. na paliwo tylko Shell ok 2 centów, w Burger Kingu - 1 € rabatu itd.
Ubezpieczenie obejmuje nawet transport po wypadku śmigłowcem lub transport samolotem.
Czytałem dużo opinii na temat ubezpieczeń zagranicznych i uważam że ADAC jest najlepsze.
Pozdrawiam.
1. Fiat 126p
2. Golf 3 2.8 - VR 6
3. Ford Cougar 2.5
4. Audi A6 C5 3.0 Quattro Avant

skorumpowany
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2013, 18:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: skorumpowany » 08 paź 2013, 18:18

Polisa z mbanku, jest od 5 zł na miesiąc, assistance jest powiązane z kierowcą a nie z samochodem, więc możesz jechać czymkolwiek
Testy Samochodów Furora.tv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga