Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi A6 C5 2.7T quatro sedan USA tiptronic

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
budzikmat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2013, 10:39
Lokalizacja: Myszków

Audi A6 C5 2.7T quatro sedan USA tiptronic

Post autor: budzikmat » 22 wrz 2013, 15:43

Nowy nabytek zakupiony wczoraj i chyba mój tata tego nie pożałuje. Co mogę powiedzieć na jego temat mało tym jechałem ale daje niesamowitą frajdę z jazdy :) ma kilka małych mankamentów typu jedna lampa zmatowiała (polerka powinna wystarczyć) pojawiły się maluteńkie pęcherze nad tylnym lewym błotnikiem, uszkodzony zamek przy rozkładanej tylnej kanapie, wytarty przełącznik świateł i plastik w koło stacyjki ale podobno to standard, licznik w milach oraz galony( z tego co czytałem na forum do zrobienia tylko vagiem :( ) wersja USA radio odbiera tylko nieparzyste fale typu 105.9 fm a nie chce łapac tych typu 102,6 :( pęknięta klapka od podłokietnika oraz rozwalony zagłówek tylnego środkowego siedzenia, ostatni minus to brak elektrycznie regulowanej kierownicy i pamięci fotela pasażera tyle z minusów a teraz plusy :))))) Po pierwsze super zadbany lakier zero rys itp. czarna piekna skóra wręcz jak by była tyle co obszywana nie ma śladów zużycia wnetrze czyste chyba nigdy nie było palone i nie będzie, ala drewno w koło, podgrzewane wszystkie fotele wielofunkcyjna kierownica komputer pokładowy, szyberdach, lampy z automatyczną regulacją świecenia (może ktoś wytłumaczyć jak to działa), skrzynia tiptronic (chyba) 5 biegowa zero szarpnięć, silnik pracuje też idealnie sprzedający zapewniał że turbiny są suche chyba jego dawny właściciel był tu na forum i opisywał jego usterki... przebieg to nieco ponad 70k mil i to widać gołym okiem. Z ciekawych rzeczy lusterko wsteczne wyposażone w kompas samoczynnie przyciemniające się, dodatkową rzeczą jest wbudowany pilot do bramy i garażu czy ktoś wie jak on działa czy da się do dostroić itd. Stoi na oryginalnych felgach Audi rozmiar 17 :) w bagażniku nigdy nie używany zapas też aluminiowy:) ciekawa lotka na dachu nie mogłem jej odszukac na zadnym innym modelu ( czy to jakiś oryginalny dodatek czy samoróbka?) dwu strefowa klimatyzacja, tempomat to chyba standard. spalanie w zależności od jazdy od 13-20 galonów nie wiem jeszcze jak to przeliczać na litry... Zdjęcia dodam w wolnej chwili, Pozdrawiam Budzik ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez budzikmat, łącznie zmieniany 1 raz.

lskx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2012, 15:44
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: lskx » 29 wrz 2013, 14:29

Kolego fotki jakieś? <milczek>

Awatar użytkownika
Teacher
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 31 sty 2012, 16:53
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Teacher » 29 wrz 2013, 16:06

budzikmat pisze:spalanie w zależności od jazdy od 13-20 galonów
Jeśli w galonach to trochę sporo :) 1 galon US = 3,79 litra

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Audi A6 C5 2.7T quatro sedan USA tiptronic

Post autor: Naprawa Audi A6 » 29 wrz 2013, 17:52

budzikmat pisze:spalanie w zależności od jazdy od 13-20 galonów nie wiem jeszcze jak to przeliczać na litry
Spalanie nie 13-20 galonów, tylko 13-20 mil na galon US (miles per US gallon, US mpg) - co odpowiada 18.1-11.8 litrom na sto kilometrów <okok>

Awatar użytkownika
Teacher
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 31 sty 2012, 16:53
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Audi A6 C5 2.7T quatro sedan USA tiptronic

Post autor: Teacher » 29 wrz 2013, 18:06

tomekkk1 pisze:
budzikmat pisze:spalanie w zależności od jazdy od 13-20 galonów nie wiem jeszcze jak to przeliczać na litry
Spalanie nie 13-20 galonów, tylko 13-20 mil na galon US (miles per US gallon, US mpg) - co odpowiada 18.1-11.8 litrom na sto kilometrów <okok>
Dokładnie :) jakby było w galonach to paliłby jak mały czołg ;p

budzikmat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2013, 10:39
Lokalizacja: Myszków

Post autor: budzikmat » 29 wrz 2013, 23:22

Sorki źle sformułowałem, ale już jest przerobiony na litry na 100km i spalanie w trasie schodzi nawet poniżej 11 :D więc nie jest tak tragicznie jak na początku sie obawiałem a przyjemność z jazdy wielka :)) Dzięki chłopaki za poprawki :) a Wiecie może jak z tym pilotem do bramy automatycznej jak sie go stroi ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga