Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] - Kabel ladowania micro USB

Elektryka
ODPOWIEDZ
Emanuel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2009, 16:48
Lokalizacja: Harlow

[A6 C6] - Kabel ladowania micro USB

Post autor: Emanuel » 03 wrz 2013, 19:50

Witam, obecnie mam hmmm "zwykle rozwiazanie" laduje kamere przy pomocy gniazda zapalniczki .

Jednak gniazdo robi sie coraz bardziej obruszane i nie podoba mi sie ze zostawiam na widoku ladowarke czesto .

Mozna gdzies kabel ladowarki podpiac / podlutowac itd aby otrzymac 5v na wyjscie ladowarki USB ?

Kabel raz podlaczony zostaje jest zamaskowany i idzie za lusterko gdzie mam kamere podlaczona obecnie .

Dzieki za info

Awatar użytkownika
blazej411
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2012, 22:15
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: blazej411 » 04 wrz 2013, 09:43

Dołączam się do pytania.

Emanuel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2009, 16:48
Lokalizacja: Harlow

Post autor: Emanuel » 07 wrz 2013, 08:58

OK zrobione :) ponizej krotki opis co ja zrobilem :

w bagarzniku na listwie jest bezpiecznik od tylnej zapalniczki , mialem gniazdo do zapalniczki z kablem wiec

1. wyciagnalem listwe z bezpiecznikami
2. znalazlem kabel od bezpiecznika od zapalniczki
3. podlutowalem swoja zapalniczke ( +) do kabla ktory jest pod pezpiecznikiem tylniej zapalniczki
4. Uzylem oryginalnej ladowarki samochodowej ( jest ona 5v ma swoj bezpiecznik itp )
5. przygotowalem odpowiednio dlugi kabel do przedluzenia kabla USB ktory potrzebowalem .
6. ladnie zamaskowany kabel idzie do samego bagaznika gdzie jest wlaczony do gniazda zapalniczki przy pomocy oryginalnej ladowarki

Teraz mam wolne gniazdo z przodu i z tylu auta, jakies smieszne kompresorki moge podlaczyc w bagarzniku :)

na upartego mozna tez zalozyc jakies uniwersalne gniazdo czy USB czy co tam kto chce i wyprowadzic je np w schowku -ale takie pomysly zostawiam kazdemu z osobna :)

Mam nadzieje ze komus pomoze ten sposob .

Ps kabel sie elegancko chowa pod progiem plastikowym , wcisnalem go pod tylna kanape i ladnie za tapicerke bagaznika - stylistyke i wykonanie zalezy od kazdego z osobna - u mnie widac kabel dopiero przy lusterku :)

teraz moge tam podlanczac kazde uzadzenie na mini USB

Powodzenia !

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga