Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z wtryskami ( drgania i żółty silniczek)

Silniki wysokoprężne
krzycho2626
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2009, 15:44
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kalisz/Northampton UK

Post autor: krzycho2626 » 17 sie 2013, 10:08

Kolego nie wymieniaj pompek bo to nie ich wina-ja wymieniłem już wszystko co mogłem i dalej telepie silnikiem. Na a4 a3 i a6 klub jeszcze nikomu nie udało sie tego zdjagnozować skad bierze sie ta wibra silnikiem.
Pierwszy, najlepszy forum Audi A6 w Polsce - A6Klub.PL ! :)

jkil27

Post autor: jkil27 » 17 sie 2013, 11:07

krzycho2626 pisze:Kolego nie wymieniaj pompek bo to nie ich wina-ja wymieniłem już wszystko co mogłem i dalej telepie silnikiem.
jkil27 pisze:Ale wyślę chyb a4 wtryski do proponowanego zakładu w e Wrocławiu
1. Ale rozumiem że po logach i ocenie "namacalnej" ? Jeżeli nie to bez sensu (moim zdaniem) zaczynać od końca( bez sensownej diagnostyki). Wyrywanie PD-ków to ostateczność.

Dlatego cały czas piszę że żeby cokolwiek doradzić na forum potrzebne są logi.
jkil27 pisze:daniel8324, żeby było jasne logi nie są żadną wyrocznią, są pomocne (via net szczególnie/nawet bardzo) ale to nie wszystko.
W Twoich okolicach nie ma żadnego sprawdzonego mechanika od TDI ??
krzycho2626 pisze:Na a4 a3 i a6 klub jeszcze nikomu nie udało sie tego zdjagnozować skad bierze sie ta wibra silnikiem.
Na tym forum jest jeden opis "diagnozy" i czynności "zaradczych" ale "usuwane/wycinanie" czego się da <mysli>
Gdyby na tym forum jeszcze był Piotruś zapewne również by napisał (gdyby zabrał "głos") że zdiagnozować jednak się da ale po realnej ocenie bez wyciągania daleko idących wniosków via net. Notabene "gdzieś tam" jest podobny temat i jego wnioski są zbliżone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga