Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Towar] Audi A6 C5 Kombi 2.8 Tiptronic Kozienice ODRADZAM

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
łapek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 334
Rejestracja: 22 sie 2010, 00:00
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Kontakt:

[Towar] Audi A6 C5 Kombi 2.8 Tiptronic Kozienice ODRADZAM

Post autor: łapek » 06 sie 2013, 09:45

W sobotę byłem obejrzeć z kolegą to "cudo". http://otomoto.pl/audi-a6-2-8-s-line-qu ... 58348.html

- Z zewnątrz:


Samochód miał na pewno jakieś przygody (malowane błotniki, klapa, przód maski nie mieliśmy jak sprawdzić), do tego wymieniana szyba tył + przód, do tego korozja błotniki przód oraz dach (przy relingach). Opony nowe, chińskie.

- Wewnątrz:

Wnętrze całkiem zadbane, przetarty jest fotel kierowcy + wyłamany panel sterowania nawigacją

- Jazda próbna:

Tiptronic ok, silnik oraz dyfer się poci - podczas jazdy na skręconych kołach coś drży.

Sprzedawca to typowy mirek handlarz przedsiębiorca:

Panie, tak to przyjechało z Niemiec, nic nie robione ja tylko pewne auta sprzedaje, w audi serwisowane do samego końca jednego właściciela miało, starszy człowiek.

No i sprawdziliśmy historię... i są całe 3 wpisy w całej historii tego auta, a ostatni w 2009 roku.

Obrazek


Ogólnie nie polecam. Samochód sam w sobie jest dosyć tani, ale nie zapominajmy, że jest do opłat do tego ewentualny montaż instalacji gazowej + podstawowy serwis i mamy kwotę prawie 20 000zł - a za to można kupić już coś porządniejszego.
Diesel a6-c6/ Audi A6 C6.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga