Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

radio: PEIYING PY-9907 2DIN GPS BT DVB-T 4926

Car Audio
ODPOWIEDZ
scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

radio: PEIYING PY-9907 2DIN GPS BT DVB-T 4926

Post autor: scaraab » 30 lip 2013, 13:20

Witajcie. Zakupiłem konsolę din2. Zamierzam sobie wrzucić takie lub podobne radio. Zamierzam też dołożyć zestaw bose ori audi. Pytanie czy to wszystko da się sensownie spiąć i czy ktoś użytkował to radio. Jaka jest jakość odbioru, menu czy jest czytelne, jaka jakość działania GPS. Link: http://www.peiying.pl/radio_samochodowe/py9907

Rozważam również inne "marki" (chińskie niestety bo wiadomo jak z kasą...) o podobnym wyposażeniu np: http://www.eltrox.pl/radio-krugermatz-k ... -6580.html lub:
http://krakowrtv-sara.pl/index.php?id_p ... er=product
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 10:59 przez scaraab, łącznie zmieniany 1 raz.
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

dukosz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 273
Rejestracja: 15 maja 2011, 19:13
Lokalizacja: MALAGA/silesia/CdSol

Post autor: dukosz » 31 lip 2013, 20:53

JAK JUÂŻ, TO KUP dedykowane do audi coś takiego jak w tym wątku. radyjko naprawdę ciekawe. poza tym świetnie komponuje się z resztą.
viewtopic.php?t=52322
Druga rada, to lepiej poszukać czegoś na ANDROIDzie.
Hiszpania jest piękna....szkoda że tak daleko

daniel.tymek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 149
Rejestracja: 12 gru 2010, 21:23
Lokalizacja: Grodzisk mazowiecki

Post autor: daniel.tymek » 31 lip 2013, 21:03

Bierz to co Ci dukosz, proponuje bo będziesz musiał zastosować ramke a to juz średnio sie komponuje i wygląda...

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 02 sie 2013, 17:20

Panowie rozważałem różne opcje: te ekstra 500zł wolę wydać na bose niż na radio wchodzące pasownie. Aż takim estetą nie jestem... Poza tym prawdopodobnie(?) muszę kupić jeszcze antenę: rozważam: ori - bo mają świetne wzmacniacze przewyższające jakością dostępne na rynku nawet renomowane zamienniki oraz zrobienie dodatkowej dziurki w dachu na antenę GPS;
- wymianą anteny na dwufunkcyjną FM/GPS: dwa baty z jednego mocowania ale mam zagwozdkę czy będzie działać wtedy automatyczne ustawianie zegara (wie ktoś czym to ogarnąć?) ew FM/CB a osobno GPS...
A więc: ma ktoś doświadczenia z w.w. radiami i ew. czy ktoś przerabiał temat anten?

Android? W jakich radiach? Tam navi działa "on-line" za co zapłacę krocie za granicą, a mam dostęp do map jako tester i mam zawsze nowsze niż te w sprzedaży...
Rozważałem ori używkę radio (nie zależy mi na telewizji) ale pomyłką jest dla mnie kupować takie używane radio za ok 600zł z wiecznie nie aktualnymi mapami, kiedy za ''tysiaka" mogę mieć na windowsie z mapami które dostaję i testuję, oraz takie radio ma "inne bajery". Jeśli android ogarnie automapę/mapmap i inne tego rodzaju, a więc będę mógł wywiązać się z obowiązku testowania to o.k. Dlatego pytam konkretnie o ich trwałość, funkcjonalność, egzekucję gwarancji, jeśli komuś się zepsuło.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez scaraab, łącznie zmieniany 1 raz.
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 03 sie 2013, 14:08

Po zapoznaniu się z kilkoma postami m.in. na forum paszczaków zrezygnowałem z obu stacji multimedialnych (kruger i peying to to samo) na rzecz nieco droższego: http://www.gms.pl/pl/_sp/92/

Temat z forum paszczaka wklejam link: bardzo ciekawie opisał to użytkownik michas1: http://forum.vw-passat.pl/threads/80526 ... NG+PY-9907
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez scaraab, łącznie zmieniany 1 raz.
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 03 sie 2013, 14:20

No proszę z Krugerem to nie wiedziałem, że to taka akcja, iż Peying jest w posiadaniu nazwy ;d
Niewątpliwie (opierając się na wypowiedzi tamtego kolegi) GMS 6701 to lepszy i pewniejszy wybór. Tylko zamiast tego niebieskiego dobrać czerwone podświetlenie i będzie się świetnie prezentował w słupku <okok>

krzychc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 151
Rejestracja: 15 cze 2012, 22:22
Imię: Krzysiek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: krzychc » 03 sie 2013, 22:44

scaraab pisze:Po zapoznaniu się z kilkoma postami m.in. na forum paszczaków zrezygnowałem z obu stacji multimedialnych (kruger i peying to to samo) na rzecz nieco droższego: http://www.gms.pl/pl/_sp/92/
Ja mam GMS-a 6202 i bardzo mi odpowiada. Kupiłem go głównie z powodu nawigacji - łapie nawet w garażu :-) Zmieniłbym jedynie grafikę i wyświetlacz bo kiedy świeci słońce to słabo widać - może w Luxury jest lepiej.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez krzychc, łącznie zmieniany 1 raz.

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 04 sie 2013, 10:55

Ja zamierzam kupić model 6301 bo zależy mi na radiu/CD/navi. Telewizja mnie nie kręci - to nie kamper tylko a6. No i cena na poziomie osiągalnym dla mnie. Tu cennik: http://gms.pl/media_library/2013/7/2/137274713542.pdf

Jak długo go eksploatujesz? Miałeś jakieś usterki? Jak z podłączeniem w A6?

Tomekkk zamieniłem linki w pierwszym poście. Czy to wystarczy aby temat utrzymać, jak by co? Linki to oferty sklepów a więc pozycje całkiem stałe ale nie wieczne...
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

Awatar użytkownika
Naprawa Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1352
Rejestracja: 18 paź 2009, 12:22
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Naprawa Audi A6 » 04 sie 2013, 14:20

scaraab pisze:Tomekkk zamieniłem linki w pierwszym poście. Czy to wystarczy aby temat utrzymać, jak by co? Linki to oferty sklepów a więc pozycje całkiem stałe ale nie wieczne...
Oczywiście - nie są to aukcje, które wygasają po miesiącu, a sklepowe strony często pozostają w archiwum na lata <okok>
W tabelce jest: "Proszę nie wstawiać "linków" z serwisów aukcyjnych do Działu Technicznego" - ponieważ to ich żywotność jest zawsze bardzo krótka <okok>

djwaldee
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 19 wrz 2012, 17:23
Lokalizacja: Chocianów

Post autor: djwaldee » 09 sie 2013, 01:11

Panowie a jest coś 2din z gps ale bez czytnika dvd, chodzi zeby krótkie było. mam takie w hondzie z 4,5 # wyswietlaczem na usb i sd i wystarcza mi ale bez gps-u a to juz wada

ZET
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2013, 23:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: ZET » 09 sie 2013, 08:38

Ja kupiłem tego PEIYING-a i totalna klapa. Radio od samego początku miało problem z tym ,że jak temp spadła poniżej 0 stopni to po włączeniu radio grało ale nic nie pojawiało się na ekranie ... odesłałem na gwarancję , po 2 tyg odesłali ale uwaga ! ekran zamontowany był używany bo miał rysy , radio miałem czarne a oni zamontowali ramkę okalajacą wyświetlacz srebrną , tego już nie skomentuje brak profezjonalizmy . Kolejny minus to tak jak sobie przełączysz na GPS to możesz tylko słuchać GPS nie ma możliwość aby w tle grało radio , troche to dziwne jechać np. 50km prosto w ciszy gdzie czasami odezwie się tylko głos nawigacji . Ogólnie radio ma troche bajerów nie powiem jest gadżeciarskie ale np. po m-c eksploatacji uszkodził się przycisk vol + jak może coś przestać działać z powodu naciskania skoro do tego zostało przeznaczoe... Tak jak mówiłem ma bajery ale jakość wykonania totalnie wieje Chińszczyzną , taka moja opinia :)
Było szybkie VR6 jest wygodne V6 .
Regulamin, Punkt 99

Awatar użytkownika
Kocureq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 278
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kocureq » 09 maja 2014, 23:21

dukosz pisze:JAK JU?, TO KUP dedykowane do audi coś takiego jak w tym wątku. radyjko naprawdę ciekawe. poza tym świetnie komponuje się z resztą.
viewtopic.php?t=52322
Druga rada, to lepiej poszukać czegoś na ANDROIDzie.
Kojarzycie czy istnieje coś dedykowanego do C5 na Androidzie? Byłoby super, ale nie potrafiłem nic znaleźć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga