Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4] wymiana wachacza

Zawieszenie
janek12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: janek12 » 24 maja 2013, 13:15

Witam ja z własnego doświadczenia mogę polecić wahacze firmy SWAG. Stosunek ceny do jakości jeden z lepszych na rynku. Bardzo długo mi służyły. Zakładałem coś takiego: http://www.iparts.pl/czesc/wahacz-zawie ... 30014.html jeszcze mnie nie zawiodły.

POLECAM I POZDRAWIAM :)

krzysiekjx1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 460
Rejestracja: 18 sie 2010, 22:56
Imię: Krzysiek
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: dolnosląski

Post autor: krzysiekjx1 » 05 lip 2013, 19:48

u mnie spękały gumki i zaczyna już jeden pukać ( przy jeÂździe tego nie słysze ale na szarpakach wyszło <uoee> ) wiec trzeba oba wymienić :( z MONROE są po ok 230zł dla mnie dostępne (ale nikt o nich nie wspomniał w tym temacie ) potem jest coś ciut niżej (pod nazwą OPTIMAL sygnowane przez TUV,no i między nimi RTS i 3 lata gwarancji bez limitu km) a co na dziś jeszcze jest godnego,żeby zamontować w naszych autach???
nikt za darmo ci nie da
Obrazek

rafal149135
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 252
Rejestracja: 05 wrz 2011, 10:03
Lokalizacja: Katowice

Post autor: rafal149135 » 06 lip 2013, 12:29

Ja napisze swoje doswiadczenia z firma topran, zalozylem lozsykowanie amora i poduszke amora z tej firmy, 3dni pozniej bylem u mechanika z tymi czesciami ale firmy Febi... Nie ma bata jak by mi za darmo dawali nie wzial bym, za robote zaplacilem 200zł zamiast 100zł a roznica miedzy Topranem / teraz to juz Hans Pries (swoja droga jaka piekna niemiecka nazwa) a Febi to było 25zł i co najlepsze w Febi w łozysku mam kulki - tak tak to moze dziwne ale w tym HP nie było połowy kulek w łozysku!! Gdzies nawet filmik na forum wrzucilem jak przeskakiwalo wszystko!
PS. Lemforder kosztuje 150zł wiec gdybym kupil odrazu to mialbym lemfordera i 50zł w kieszeni zaoszczedzone na robocie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga