Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Radio Concert I - zmieniarka

Car Audio
ODPOWIEDZ
wedka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 112
Rejestracja: 12 lis 2012, 17:46
Lokalizacja: Zamość

Radio Concert I - zmieniarka

Post autor: wedka » 30 cze 2013, 11:13

Chciałbym podłączyć do mojego radia oryginalna zmieniarkę CD. Wydaje mi się, że nigdy nie było u mnie takowej, ale nie jestem do końca pewien. W panelu radia wygląda to tak jak na zdjęciu - wszystkie sloty są zajęte, ale do kostki od CD nie dochodzi żaden kabelek. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach i nie mam pojęcia, jak powinno to wyglądać.

Obrazek


PS.
Do czego może być ten kabel? Jest on pod tylną kanapą od strony kierowcy. Nie jest do niczego podłączony.
Obrazek

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 30 cze 2013, 20:01

wedka, ta niebieska kostka to miejsce na zmieniarkę do radia concert śmiało podłączysz <okok> a lepszym wyjściem będzie emulator aux dostępny np. allegro
Obrazek

wedka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 112
Rejestracja: 12 lis 2012, 17:46
Lokalizacja: Zamość

Post autor: wedka » 01 lip 2013, 11:29

A jak wygląda w tym przypadku jakość dÂźwięku? Czy jest zauważalna różnica między odczytem z CD a SD? Ktoś ma takie urządzenie i mógłby cokolwiek o nim powiedzieć?

matelek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 665
Rejestracja: 22 cze 2010, 00:13
Imię: Henryk
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1997
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AEB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Post autor: matelek » 04 lip 2013, 09:46

ja mialem - nie moge powiedziec zlego slowa, spelnialo swoja funkcje ale u mnie np raz na jakis czas muzyka startowala od poczatku i bylo to czasem denerwujace.
Jakosc dzwieku zalezy od tego jak masz nagrane mp3 - do normalnego sluchania muzyki jest ok dla bardziej wymagajacych - zawsze sie ktos do czegos przyczepi :)
Tansza opcja jest zakup kabelka z wyjsciem jack , cena na serisie ~ 90 zl. - sam mam cos takiego i polecam to rozwiazanie

matibronx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 86
Rejestracja: 09 paź 2012, 12:09
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: matibronx » 04 lip 2013, 22:07

też polecam kabelek ze zmieniarką więcej roboty przy montażu i póÂźniej z tymi płytami. tylko nie podłączaj telefonu bo jakość jest dużo gorsza niż z mp3.

matelek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 665
Rejestracja: 22 cze 2010, 00:13
Imię: Henryk
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1997
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AEB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Post autor: matelek » 10 lip 2013, 09:30

no nie wiem , teraz mam podpietego ipada - jakos rewelacyjna, tak samo jak na iphone i na omni. Na e52 i 6300 juz bylo duzo gorzej , To samo jak podpinalem jakies tansze odtwarzacze mp3/4 . Generalnie chodzi o to jak jest nagrana mp3 i z czego jest odtwarzana, moze to nawet byc najtanszy odtwarzac mp3 jezeli komus to nie przeszkadza a niektorym nawet z ipadem bedzie narzekac ze jest kiepsko :P

kb79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 15 cze 2013, 12:52
Lokalizacja: Pilica

Post autor: kb79 » 28 lip 2013, 11:15

Podepnę się pod temat. Mam w A6 C5 system Bose. Nie chciałbym ruszać oryginalnego radia. Posiadam subwoofer I zmieniarkę I tu zaczynają sie schody. ktoś wyjął magazynek ze zmieniarki. Czy da sie podjąć radio cd/mp3 pod kabel od zmieniarki? dziekuje za wszelkie informacje.
Pozdrawiam :]

daniel.tymek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 149
Rejestracja: 12 gru 2010, 21:23
Lokalizacja: Grodzisk mazowiecki

Post autor: daniel.tymek » 28 lip 2013, 16:02

Nie da sie. To jest tak jak byś chciał chciał montować nową zmieniarke mp3 w bagażniku co nie jest mozliwe poprzez ten oryginalny kabel. trzeba ciągnąć nowy pod podłogą:)

kb79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 15 cze 2013, 12:52
Lokalizacja: Pilica

Post autor: kb79 » 28 lip 2013, 16:11

daniel.tymek pisze:Nie da sie. To jest tak jak byś chciał chciał montować nową zmieniarke mp3 w bagażniku co nie jest mozliwe poprzez ten oryginalny kabel. trzeba ciągnąć nowy pod podłogą:)
Dzięki bardzo. Zatem pozostaje szukać magazynka do zmieniarki :) Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-08-03, 18:06 ]
kb79 pisze:
daniel.tymek pisze:Nie da sie. To jest tak jak byś chciał chciał montować nową zmieniarke mp3 w bagażniku co nie jest mozliwe poprzez ten oryginalny kabel. trzeba ciągnąć nowy pod podłogą:)
Dzięki bardzo. Zatem pozostaje szukać magazynka do zmieniarki :) Pozdrawiam
Witam ponownie.
Przeczytałem na forum że w c6 jest ochrona komponentu. Czy w c5 też była? zamówiłem nową zmieniarkę I nie wiem czy nie będę musiał sie więcej pobawić. Chcę tylko odpiąć kabel od starej wyjąć magazynek z "nowej" I podłączyć starą już z magazynkiem. chyba że jest sposób na wyjęcie magazynka bez zasilania?
Z gory dziekuję za wszelkie porady.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga