Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C5 Avant] Jaką wybrać gumową matę bagażnika?

Wnętrze
Awatar użytkownika
JareckiP
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 05 cze 2013, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: JareckiP » 17 cze 2013, 17:55

...ale jak wyłapać tę właściwą, trwałą <mysli>

Awatar użytkownika
pastaldo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 358
Rejestracja: 18 wrz 2012, 20:28
Imię: Janusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pastaldo » 17 cze 2013, 21:56

szalony pisze:
pastaldo pisze:Ja mam taka jak ta pierwsza, i powiem że do przesuwania skrzynek po niej bym się nie posunął. Jakiś element przesuwałem po niej własnie chyba jakąś małą skrzynkę i się rozerwała ta mata. No po brzegach się odkleja ta struktura na środku.
Dziwne <mysli> Pewnie masz jakąś chińską wykładzinę. Jak już pisałem wyżej sąsiad intensywnie używa matę i nic się nie dzieje. Ma karczmę i nie raz dowozi skrzynki z piwem czasem kegi, jakieś inne rzeczy. Patrzylismy właśnie za jakąś metką czy nazwą producenta i znaleÂźliśmy logo audi, więc pewnie dlatego jest tak trwała i wytrzymała.
Nie przyglądałem się tej mojej czy chińska czy nie. Odziedziczyłem po poprzednim właścicielu. pooglądam ja czy ma jakies oznaczenia ale tak jak pisałem porwała się własnie przy przesuwaniu jakiejś skrzynki i sa pozadzierane rogi tej chropowatej części.

[ Dodano: 2013-06-17, 21:56 ]
censored pisze:Ja też mam tą pierwszą (po poprzednim właścicielu - od nowości auta) i też mi się już trochę odkleiła, na dodatek przesunąłem skrzynkę i się trochę potargała. No ale w końcu po to ona tam jest.
U mnie to samo :)

Awatar użytkownika
JareckiP
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 05 cze 2013, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: JareckiP » 18 cze 2013, 08:42

Po opiniach za które dziękuję zaczynam się zastanawiać nad matą bez tej wstawki antypoślizgowej lub drugą ze zdjęcia <uoee>

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2596
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.2 230KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 18 cze 2013, 12:01

Jak będziesz przeciągał ciężkie skrzynki z ostrymi krawędziami to każdą matę szybko wykończysz. Może pomyśl nad aluminiową blachą ryflowaną. Kosz takiej blachy o przykładowym wymiarze 2,0 x 800 x 1000 mm wynosi ok. 130zł. Wiadomo, im większa tym droższa, ale podjedź gdzieś na hurtownię i zawsze można się dogadać. No i wycinają na wymiar. Do otwierania schowka na koło zapasowe możesz wstawić zawiasy, żeby nie trzeba było całej blachy podnosić i elegancko będzie wyglądać. A do mocowania skrzynek przynitować dyskretne uchwyty na eleganckie wąskie paski lub gumki do mocowania bagażu. Gdzieś już coś takiego widziałem i nie wyglądało to źle. <okok>
Lektor.

Awatar użytkownika
JareckiP
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 05 cze 2013, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: JareckiP » 18 cze 2013, 16:23

Nie musi być super mocna. Chodzi o ochronę ori wykładziny. Bagażnik będzie wykorzystywany głównie do przewożenia skrzynek z narzędziami, wiertarkami, jakichś narzędzi luzem.
Moje główne pytanie dotyczyło podatności na uszkodzenia wstawki antypoślizgowej bądź tych wypustków gumy na drugiej fotce.
Ogólnie rzecz biorąc może wystarczyłby zwykłe korytko gumowe z rynienką wokół, oczywiście na wymiar. <mysli>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga