Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zlot Ogólnopolski A4-klub 2-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski

Tylko ogólnopolskie zloty, spotkania sympatyków Forum Audi A6 / A7.
OGr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 92
Rejestracja: 05 sty 2008, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Zlot Ogólnopolski A4-klub 2-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski

Post autor: OGr » 27 maja 2013, 16:20

Obrazek

Gdyby ktoś był zainteresowany wrzucam tu info:

Początkowo miał to być zlot ekipy B5Battalion, ale postanowiliśmy zrobić z tego większą imprezę, dlatego przenosimy wątek do tego działu

Wstępny plan zlotu:



3 sierpnia - sobota:
godz. 13-18: przybycie uczestników, ulokowanie w pokojach
godz. 16-20 przegląd aut/sesja
godz. 20: Grill/ognisko (menu na dole postu)

4 sierpnia - niedziela:
godz. 7-10: śniadanie: stół szwedzki
godz: 10-13 podsumowanie zlotu
Kto o której będzie chciał jechać - pojedzie, można jeszcze "dojść do siebie" na plaży przy ośrodku

Info ogólne:

Hotel może nam udostępnić podczas grilla/ogniska (za dodatkową opłatą) przejażdżki powózką lub wagonetką, gdyby był ktoś zainteresowany. Obok hotelu znajduje się sztuczny zbiornik wodny z plażą, gdzie można będzie spędzić wspólnie czas na otwartym powietrzu (pogodę na te dni planuję wspaniałą - innej opcji pod uwagę nie biorę ). W odległości ok 6km od hotelu w Lewkowie znajduje się wzniesiony w XVIII wieku pałac Lipskich, który może nam posłużyć do fotek i materiałów filmowych, które Kowi zobowiązał się zrobić i zmontować dochodzi jeszcze kilka fajnych scenerii jak lotnisko, rozładownia, ogroooomne zbiorniki Orlenu, do których prowadzi bardzo fajna dróżka asfaltowa, kościół gotycki umiejscowiony w centrum Ostrowa, jak i sam rynek Ostrowski, a więc będzie spore pole do popisu w kwestii dokumentacyjnej. Parking hotelu jest monitorowany przez całą dobę, w pokojach jest TV i darmowy dostęp do internetu, pokoje dostępne dwu, trzy i czteroosobowe, zrezygnowałem z pokoi jednoosobowych. Dojazd do hotelu od głównej drogi jest średnio równy, ale ja na setupie p/t61cm w mojej ex B5 przebyłem tą drogę przy "normalnej" prędkości (wyższa, niż patrolowa) bez żadnych przytarć spodem, czy tego typu rzeczach.


Menu:
Grill/ognisko:
* karkówka
* kiełbasa
* filet drobiowy
* ziemniaki w plastrach boczku pieczone w ognisku
* sos tzatzyki
* sałatka ziemniaczana
* ogórek małosolny
* smalec domowy
* pieczywo
* napoje

ÂŚniadanie:
stół szwedzki.


Strona hotelu: BOROWIANKA - hotel Ostrw Wielkopolski sale szkoleniowe Ostrw Wielkopolski restaturacja hotel



Cena to 130złł/osobę za cały pobyt z wyżywieniem (alkohol we własnym zakresie bądÂź w cenach hotelu/restauracji )
Wpłacamy tak, by całość sumy była opłacona do połowy lipca

Dane do przelewu podam zainteresowanym :) gorąco zapraszam i mam nadzieję że też będziecie :D
od 03.10.2008 Audi A4 B5 AVANT 1.9TDi++ AJM / RH Turbo 19" / Gwint KW
06.2006 -> 07.2008 Audi 80 B4 AVANT 2.0 ABK 115KM@166Nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnopolskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga