Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czarna 1.8T gwint,17"

Prezentacja w/w aut.
mavik0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2012, 19:16
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: mavik0 » 20 kwie 2013, 08:57

Panowie, nie bedziemy sie kłócić przeciez o lampy :) ja jestem zadowolony i to jest ważne.
Wpadł spowrotem grill ze znaczkiema audi oraz obramówką w czarnym macie. Wydaje mi sie, ze dużo lepiej sie prezentuje niż grill bez znaczka :)

Obrazek

sajmonG
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 74
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:29
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: sajmonG » 20 kwie 2013, 12:51

pewnie,że lepiej :)

Awatar użytkownika
GregorLord
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 60
Rejestracja: 11 paź 2012, 09:38
Lokalizacja: Glogow

Post autor: GregorLord » 20 kwie 2013, 18:39

O wiele lepiej. Według mnie te lampy robią szał. Sam czaje się na takie reflektory. Są gusta i guściki mnie osobiście bardzo się podoba.
...:::Audi moją pasją:::...

mavik0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2012, 19:16
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: mavik0 » 21 maja 2013, 15:28

Troszke się znowu działo przy aucie, najpierw dopadła mnie awaria która skończyła sie na wymianie:
-cewka zapłonowa beru
-wtyczka kabla wysokiego napięcia
-swiece beru platynowe
-przepływomierz bosh
-pompa paliwa
-filtr paliwa
-sonda lambda przed katalizatorem bosh

Auto po tych zabiegach odzyskało moc i jeÂździ pięknie, wreszcie czuć te +-150 kucy, przypomne problem był z przerywaniem, problemem z wkrecaniem sie na obroty. Jak sie okazało pompa nie dmuchała juz dobrze i przepływka była walnięta, przy okazji reszta rzeczy nadających sie do wymiany poszła.

Z malutkich modów, cały końcowy wydech został zmieniony, dzwięk samochodu sie praktycznie nie zmienił. Dalej chodzi cichutko więc jest zamierzony efekt. Dodatkowo na tył zostały zamontowane dystanse po 2cm na strone. W przyszlym tygodniu auto leci do poprawek lakierniczych i do polerki oraz prawdopodobnie powrócą oryginalne ksenony(aktualne lampy polecą najprawdopodobniej na sprzedaż, przy okazji załozona zostanie też brakująca listwa pod lampe.
Zastanawiam sie też nad lampami LED na tył FK/DEPO czerwone dymione. Chyba najrozsądniejszy wybór bo 2 lata gwarancji a in.pro narazie nie ma..(chyba, ze ma ktos na sprzedaż ledy na tył to prosze o pw)

Pare aktualnych zdjęć:
Obrazek
Obrazek

mar-for-a6

Post autor: mar-for-a6 » 21 maja 2013, 19:32

Widzę Kolego furka doprowadzona mechanicznie do ładu a to już duży + <okok>
ÂŁadnie ,,położona" felga też ładna, ogólnie OK :)
Reflektory przednie kwestia gustu-tez wolę oryginał ale to w guście właściciela jakie sobie montuje ,,klocki" <lol>
ciekawa opcja to reflektory od allroad :)
Powiedz, jak Ci się jeździ na gwincie i na tych felgach? Duża różnica w komforcie, bo różnica pewnie jest :]
Nie myślałeś o felgach 18 ?
Podaj foty wnętrza i plany na dalsze mody <rotfl>
Pozdrawiam ;)

mavik0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2012, 19:16
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: mavik0 » 21 maja 2013, 21:34

powiem tak, roznica w komforcie dla mnie jest znikoma a frajda z jazdy dlużo większa(wchodzenie w zakrety i trzymanie drogi na wielki plus)- niby gwint budżetowy bo z MTS'A za niecały tysiak ale jak narazie chwale sobie bardzo.
Na ten sezon zostaną 17tki, na przyszly zobaczamy:)
W planach to te poprawki lakiernicze i polerka w przyszlym tygodniu, ledziki na tył i program w dynosofcie w katowicach.

D4vid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 252
Rejestracja: 11 paź 2010, 20:46
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Opole/Brzeg

Post autor: D4vid » 25 maja 2013, 09:23

ÂŁadny czarnuch , ale przydało by sie dokładki pomalować w kolor i wyciąć ładny otwór na wydech w dokładce zderzaka
Modzenie Audi w Trakcie :D

mavik0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2012, 19:16
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: mavik0 » 01 lip 2013, 16:35

dawno sie nie odzywałem, przy audi nie działo sie wiele przez ten czas. Wreszcie ogarnięta wizyta u lakiernika, porobione wszystkie poprawki, zaprawki itp oraz polerka.
dwa zdjęcia jak auto wyglada teraz :)
Obrazek
Obrazek

powoli czeka mnie wymiana wachaczy gdyz czasem przy skrecie mocnym z wiekszą predkoscią w prawo slychac stuk, został zlokalizowany lekki luz na wachaczu z prawej strony. Narazie tak jezdze jednak jak bedzie kasa to sie ogarnie :P

mar-for-a6

Post autor: mar-for-a6 » 01 lip 2013, 20:55

Widzę dzieje się, ładnie wygląda, tylko czemu jak było auto u lakiernika to nie pomalowałeś dokładek w kolor? ÂŁadnie by to wyglądało <lol>
aha, jeszcze szybki na ciemno i będzie lalka ;)
no i masz gwint-wyciągnij te fele na zewnątrz troszkę-zobaczysz jak zyska na wyglądzie ;)
i wymieniaj wahacze bo jak luz ma jeden, to zacznie rozwalać drugi ;)
Pozdro i czekam na więcej <rotfl>

mavik0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2012, 19:16
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: mavik0 » 01 lip 2013, 21:44

z tyłu jest dystans 20mm i felga jest praktycznie na równi z nadkolem więc bardziej nie ma co wyciągać, z przodu by sie jakis dystans przydał ale to za jakiś czas :P
na malowanie dokładek nie miałem kasy jak narazie, trzeba było w pierwszej kolejnosci pozbyc sie wszystkich oznak rdzy a było tego sporo :D

mar-for-a6

Post autor: mar-for-a6 » 01 lip 2013, 22:07

No tak-kasa w tym wszystkim najważniejsza ;)
Myślałem o takim wyciągnięciu felgi <rotfl>
Obrazek
może nie takim hardkorowym ale coś w tym stylu ;)

mavik0
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2012, 19:16
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: mavik0 » 01 lip 2013, 22:37

na przyszły sezon planuje 18" felgi więc wtedy sie pomyśli :D

[ Dodano: 2013-08-04, 19:00 ]
do auta zamiast kata wleciał downpipe, auto wydaje sie troche żywsze i lepiej sie zbiera wiec efekt jest, poza tym na wyzszych obrotach troche agresywniej sie odzywa :D

Niedlugo zamierzam wrzucic jeszce dystanse na przódi zaczne myslec coś z tylnymi lampami :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga