Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] '01 2.7BiT LPG Sedan - Piaski, Wielkopolskie

ODPOWIEDZ
ManiekManiak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 14 maja 2013, 09:55
Lokalizacja: Legionowo

[A6 C5] '01 2.7BiT LPG Sedan - Piaski, Wielkopolskie

Post autor: ManiekManiak » 20 maja 2013, 12:23

Nie znalazłem wcześniej info o tej sztuce więc opiszę wrażenia z wycieczki.
http://otomoto.pl/audi-a6-C28120405.html

Byłem tam wczoraj. Z 20 metrów auto fajne, ale z bliska już gorzej. Na błotnikach z tyłu rudy zaczyna wyłazić i szpachla się objawia. Wszystkie elementy malowane poza dachem, jakość powłoki z tyłu na błotnikach bardzo słaba, jakby kurz po malowaniu usiadł. Między drzwiami od kierowcy na dole jakaś dziwnie duża powiększająca się ku dołowi szpara. Na słupku widać wgniot więc z boku musiał dostać. Od pasażera drzwi trzeba zamykać bardzo delikatnie bo inaczej zamek nie łapie. Pod zderzakiem z przodu połamane wzmocnienie.
Motor jakby zgubił gdzieś z 50 koni ale pracuje równo na gazie, nie szarpie, nie kicha. Przewiózł mnie właściciel, prosiłem żeby z dołu pociągnął na wysokim biegu i nie skumał albo nie chciał skumać o co chodzi. Już wiedziałem że go nie wezmę więc nie drążyłem tematu. Sam nie chciałem siadać. Instalacja gazowa jest ok, dobrze się przełącza, nic nie faluje. Sam motor - odpalony na zimno straszna orkiestra. Po osiągnięciu temperatury 80st trochę ucichł. Ja bym mu dał ze 350-400kkm przebiegu. Może jest zapuszczony. W 08.2008 miał 100kkm więc te 165 teraz może i prawdziwe. Aha, brak hamowni z przodu, tarcze już dawno do wymiany. Opony z 2008 roku zimówki, gdzieś tam podobno są letnie.
Wnętrze nie najgorsze, nie ma dziur ani przetarć, normalne zużycie. Stołki grzeją wszystkie. Klima chłodzi bardzo dobrze.

Generalnie auto słabe, blachy wokół wszystkie robione. Plusy to klima i gaz. Kompa nawet nie chciałem wyciągać, nie było sensu. Fura może warta z 15k. Nikt kto ma pojęcie go nie weźmie. Może trafi małolata co się podpali silnikiem i czarnym kolorem, zrobi hamulce i pojeździ. Właściciel powoli schodzi na ziemię z ceną, widziałem w aucie kartkę z ogłoszeniem i wywoławczą 24900:)

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 20 maja 2013, 13:30

ManiekManiak, przenoszę do odpowiedniego działu <okok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga