Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6,A4,A3,A5,Q7] Dedykowane systemy multimedialne

Car Audio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MICHALKAROLINA
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 112
Rejestracja: 26 lut 2012, 01:40
Lokalizacja: FELTHAM/WROCLAW

[A6 C6,A4,A3,A5,Q7] Dedykowane systemy multimedialne

Post autor: MICHALKAROLINA » 06 maja 2013, 14:44

Witam kolegow i kolerzanki z forum jak tam w temacie tzw. kombajnow multimedialnych dedykowanych do naszych OOOO wiem ze nie ktorzy z was takie posiadaja pochwalcie sie jak dzialaja czy byly warte wydanej kasy na co zwrucic uwage przy kupnie tego typu urzadzen jesli ktos joz sie na takie zdecyduje i czy jest to dobra alternatywa dla ori multi mediow gdzie wszystko mozna obsluzyc z panelu mmi bo jak kazdemu wiadomo do aso multimedia do tanich nie naleza pozdro ;p

PS Ja chcialem zalozyc u siebie to ale dziala tylko do samochodow z max MMI 2g koszt to 3000zl z podlaczenoem wiem ze takie kombajmy robi kufatec ceska sa nawet na systemach android gdzie macie dostep do neta w trasie a moze wy znacie jeszcze jakies inne tym podobne urzadzenia czy firmy produkujace takie unity
A moze jest ktos z miejscowosci Konskie wojewudztwo swietokrzyskie ktory mogl by dla mnie sprawdzic te urzadzenia z gory dzieki
www.vivo-media.pl/pl/_sp/79/vm3900g/

Tu sa czesci ktore sa w skladzie w pudelku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tak wyglada po zlozeniu wszystkiego do kupy widac ze w tym przypadku wczesniej bylo zamontowane Audi concert
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu z Kufateca
p://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=110729087293

[ Dodano: 2013-05-09, 11:20 ]
Widze ze sie pomylilem i na tym forum tez nic sie nie dowiem w sprawie tych multimediow szkoda bo bardzo mnie to ciekawilo i myslalem ze sa tu fachowcy w tym temacie no coz pozdro ;p
W TRAKCIE MODOW Z PRZYZWOLENIEM ZONY

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga