Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Ori.Telefon w podłokietniku.Czy jest tez Bluetooth??

Car Audio
ODPOWIEDZ
królikS6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 09 kwie 2013, 20:53
Lokalizacja: Kraków

Ori.Telefon w podłokietniku.Czy jest tez Bluetooth??

Post autor: królikS6 » 09 kwie 2013, 21:57

Witam zastanawiam się czy w S6 mając telefon oryginalny to czy jest opcja ze auto ma tez bluetooth?próbowałem wyszukać ale nie znalazłem nic,czy jest jakiś magiczny guzik żeby włączyć Blu... czy powinno być ono widoczne cały czas dla urządzenia wyszukującego połączenie.
Chodzi mi o to żeby tel.komórkowy podpiąć do Blu... jeśli jest ono w tym aucie.

P.S jeśli to nie odpowiedni temat w tej kat.to proszę go nie usuwać tylko przenieść w odpowiednie miejsce.
Pozdrawiam

królikS6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 09 kwie 2013, 20:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: królikS6 » 11 kwie 2013, 21:37

censored pisze:królikS6,

C5 nie mają BT w przypadku takiego zestawu. Telefon ten zapewne to Nokia lub Motorola na automatycznie wyjeżdżającej łapie z którego tez nie będziesz miął pozytku bo musialbyś przekładać karte SIM. Jak bardzo chcesz zainstaluj sobie Parrota.
Poz
Kurcze to kicha,ale dzięki.
Wiesz wsadzałem inną kartę sim i nie działała polską kartę o może tak,bo auto było z Włoch.Telefon nie wiem jaki bo jest tylko znaczek audi i tyle.
Możesz i mi powiedzieć co to ten Parrot? i gdzie go zainstalować??

królikS6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 09 kwie 2013, 20:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: królikS6 » 11 kwie 2013, 21:56

censored pisze:królikS6,

Po prostu wpisz w gogle to:

zestaw głośnomówiący BT parrot i będziesz wszystko wiedział.

Poza tym - jak już tak bardzo chcesz - zainstaluj sobie łape z oryginalnym adapterem do danego typu telefonu - normalnego telefonu nie takiego na dotyk i wepnij kable sterujący z podłokietnika do tego adaptera. Połaczy sie z telefonem automatycznie i nie będziesz musiał nic robić tylko przyciskiem odbierasz telefon i rozmawiasz przez zestaw glośnomówiacy , który masz w już zamontowany a aucie. NA wyświetlaczu radia masz napis o dzwoniącym i na fisie także. regulacja głośności tez jest.
Poz

No super,takie wyjaśnienia to ja rozumiem.Wielkie dzięki jak co wykombinuje to dam znać.
Pozdrwiam

lukasquake
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 11 paź 2012, 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: lukasquake » 12 kwie 2013, 10:21

ja też miałem w podłokietniku telefon czyli adapter cullman z siemensem s65 , i choć telefon nie taki zły , to za nic w świecie nie mogłem się do niego przyzwyczaić bo do tej pory uzywałem dotykowego htc desire hd.

Dzięki pomocy kolegów z forum zakupiłem na aukcji zestaw nokia ck-7w bluetooth i zamontowałem zgodnie z podpowiedziami kolegów. Działa mi stary zestaw i nowy tak samo także mam dwa telefony , jeden jako stacjonarny :)
tu masz link do postu audi-a6-c5-jak-podlaczyc-nokia-ck-7w-bl ... htm#601373

[ Dodano: 2013-04-12, 11:11 ]
widze że jesteś z krakowa ,także jakbyś chciał adapter culmana z telefonem siemens s65 to moglibyśmy się dogadać. Można by sprawdzić czy działa u Ciebie na miejscu. No ale wiadomo bardziej polecam zrobić to co ja czyli ten adapter noki ck-7w albo nowszy ck-100 , ck-200.
Pozdrawiam
sierra MK2 -> scorpio MK1 -> golf3 -> A6 :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga