Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] subwoofer - montaz

Car Audio
saintdf

Post autor: saintdf » 03 mar 2013, 16:52

Przemcio pisze:Ja mam coś takiego http://www.gumtree.pl/cp-sprzet-audio-h ... -383436938 i wejscia ma więc można pomyśleć
Piszesz o samym wzmaku,a jak go podłączyłeś

Awatar użytkownika
sosna
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 27 sty 2013, 14:15
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Jarosław/Stuttgart/DE
Kontakt:

Post autor: sosna » 03 mar 2013, 17:05

saintdf pisze:
sosna pisze:
saintdf pisze:Adapter był kupiony u elektronika/elektryka który pracuje przy salonie Audi Lellek w Opolu dla Lellka.Adapter z linka służy przy wymianie radia tylko,a mój podpina się pod kable głośnikowe i zamienia on napięcie głośnikowe na micronapięcie,by podłączyć kabelki do wzmaka.Jak kilka postów wyżej pisałem.Główne sterowanie z MMI razem z basami i opcją subwoofer.Potencjometry w adapterze posłużyły tylko do głównego/podstawowego ustawienia mocy.Podczas podłączenia było ustawione na połowie,ale nawet nie dałem głośności do połowy i już się rzygać chciało.Za dużo basu to też Âźle.Teraz jest praktycznie na minimum i jest bardzo ładnie.Jeśli chodzi o jakość to nie wiem co masz na myśli.Bas jest naprawdę powiedziałbym "przytłaczający"

czyli mam rozumiec ze taki adapter powienien mi wystarczyc? http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet ... level.html
http://sklep.audiomania.pl/pl/genesis-s ... h-low.html

i w jakie kable go wpiałes? glosnikowe wychodzace od wzmaka?
Nie wypowiem się na temat tego adaptera ,bo dla mnie to jakaś tandeta.Kostki widzę do podłączenia w radiu,a u mnie widać podłączenie direct pod kable głośnikowe.Ja zapłaciłem 200zeta za adapter,więc kabelki za 45zł darujcie sobie.Za jakiś tydzień będę w kraju,więc mogę się dowiedzieć co to za adapter

z tego co doczytałem to taki ma wystarczyc a te pierwsze linki to tylko przykład, ale wolalbym zebys osobiscie dowiedzial sie jaki adapterek nakjlepiej zakupic i byc zadowolonym :)

http://allegro.pl/connection-audison-sl ... 97466.html
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 17:06 przez sosna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sosna
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 27 sty 2013, 14:15
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Jarosław/Stuttgart/DE
Kontakt:

Post autor: sosna » 03 mar 2013, 17:09

Przemcio pisze:
saintdf pisze:Piszesz o samym wzmaku,a jak go podłączyłeś
Ja jeszcze nic nie podłączyłęm bo "piny 14 i 15" stanowią dla mnie problem tzn nie wiem gdzie tego szuakać

We wtyczce od wzmacniacza? z resztą jak już pisałem mam Bose i nie chce miec sterownia basem ogólnie tylko osobno sub i bas wtedy mogę zejść choćby teraz i za 30 min wstawiam pełny filmik/foto story z montażu <rotfl>

mój piecyk ma high input, masażera też mam spoko stoi już ponad rok i sie kurzy a tak mógłby telepać moje limo ;p


Dajcie jakoś na talerzu gdzie te piny mam wygrzebać i jak się w nie podłączyć

dokładnie prosimy o dokładny opis jezeli kos posiada bo sam nie ogarniam tego :(

saintdf

Post autor: saintdf » 03 mar 2013, 17:15

Przemcio pisze:We wtyczce od wzmacniacza? z resztą jak już pisałem mam Bose i nie chce miec sterownia basem ogólnie tylko osobno sub i bas wtedy mogę zejść choćby teraz i za 30 min wstawiam pełny filmik/foto story z montażu <rotfl>

mój piecyk ma high input, masażera też mam spoko stoi już ponad rok i sie kurzy a tak mógłby telepać moje limo ;p
Czekam na filmik.U mnie śmiga to super.Tak samo w mojej A4 Limuzynie dałem wyciąć otwory na głośniki.Wzmaka podłączyłem plus głośniki i śmiga,aż miło.Brakuje tylko suba,którego zabrałem do mojej A6

Awatar użytkownika
sosna
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 27 sty 2013, 14:15
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Jarosław/Stuttgart/DE
Kontakt:

Post autor: sosna » 08 mar 2013, 11:46

koledzy odswieze temacik , rzuci ktos fotki w ktore piny sie podpiac tym adapterem? bo wsztrymalem sie z zakupem sprzetu <mysli>

Awatar użytkownika
Patros
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2010, 19:26
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Patros » 09 kwie 2013, 21:06

Witam, Panowie to jak ktoś powie konkretnie jak to podłaczyć, mam DSP kupiłem sub od Q7, proszę o podpowiedź w które piny mam się wkleić żeby to zadziałało. Dzieki za podpowiedź.

saintdf

Post autor: saintdf » 09 kwie 2013, 21:10

Patros pisze:Witam, Panowie to jak ktoś powie konkretnie jak to podłaczyć, mam DSP kupiłem sub od Q7, proszę o podpowiedź w które piny mam się wkleić żeby to zadziałało. Dzieki za podpowiedź.
Ja Ci z tym niestety nie pomogę.Nie mam suba z Q7 tylko zwykłego suba i dodatkowego wzmaka.

Awatar użytkownika
sosna
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 27 sty 2013, 14:15
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Jarosław/Stuttgart/DE
Kontakt:

Post autor: sosna » 10 kwie 2013, 03:59

saintdf pisze:
Patros pisze:Witam, Panowie to jak ktoś powie konkretnie jak to podłaczyć, mam DSP kupiłem sub od Q7, proszę o podpowiedÂź w które piny mam się wkleić żeby to zadziałało. Dzieki za podpowiedÂź.
Ja Ci z tym niestety nie pomogę.Nie mam suba z Q7 tylko zwykłego suba i dodatkowego wzmaka.
Kolego mozesz napisac w ktore piny się wpiales? Bo nie chce sam cos spitolic :p

saintdf

Post autor: saintdf » 10 kwie 2013, 07:22

sosna pisze:Kolego mozesz napisac w ktore piny się wpiales? Bo nie chce sam cos spitolic :p
Mogę tylko,że auto jest akurat u mechanika,a już dawno to było więc musiałbym zobaczyć.Jutro odbieram autko,więc jeśli poczekasz to nie ma problemu.Z tego co pamiętam to podpiąłem się pod kable głośnikowe przy nawigacji adapterem.PóÂźniej już sprawa prosta.Z adaptera idziesz do wzmaka.Wzmak zasilasz,podłączasz suba i śmiga.Jeśli nie chcesz czekać pisz do nosek_d ostatnio montował i dał sam radę.

Awatar użytkownika
sosna
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 486
Rejestracja: 27 sty 2013, 14:15
Imię: Damian
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Jarosław/Stuttgart/DE
Kontakt:

Post autor: sosna » 10 kwie 2013, 11:14

Poczekam, dzięki.

<okok>

Awatar użytkownika
Patros
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2010, 19:26
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Patros » 11 kwie 2013, 11:57

Ok, to ja też czekam, podłączyłem suba z q7 do wzmaka, gra pięknie/nie spodziewałem się że to małe pudełko tak pięknie wypełni niskie tony/ ale do pewnego momentu, jak podkręci się mocniej vol. głośniki zaczynają pierdzieć, za dużo obciążenie chyba, słychać strzelanie w głośnikach przód bas i sub.
Nie obejdzie się bez wzmacniacza dodatkowego :)

saintdf

Post autor: saintdf » 14 kwie 2013, 12:28

Sorki,że dopiero teraz ale mam nadzieję,że pomogę.

Kabelek REM podłączony po prawej stronie w bagażniku.Na zdjęciu widać ten niebieski kabelek to REM należy go podłączyć do czarnego kabelka

Obrazek

Adapter podłączyć trzeba po lewej stronie do wiązki nad navi do kabli:

Biało czarny i brązowo czarny - jeden kanał
Biało żółty i brązowo żółty - drugi kanał

Adapter ma na pewno instrukcje które kabelki za co odpowiadają

Obrazek

Awatar użytkownika
Patros
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2010, 19:26
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Patros » 15 kwie 2013, 13:24

bardzo Ci dziekuje za odpowiedÂź, nie pomyślałem że za lewarkiem mamy elektrykę, wpiołem się w przednie bezpieczniki, trochę wiecej roboty ale chula aż miło.
Pozdrawiam i dzieki zdjęcia przydadzą się na pewno innym :)

Betoniarka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2011, 17:17
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Betoniarka » 15 kwie 2013, 14:33

Panowie jak to wkońcu jest: wejdzie ten suvwoofer od q7 do koła 17 cali, czy trzeba szukać czegoś innego?

Perez
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2012, 18:55
Lokalizacja: Świnoujście/Dublin

Post autor: Perez » 28 kwie 2013, 22:45

dobra Panowie bo czytam ten temat juz czwarty raz a dalej tak naprwawde niewiem mianowicie czy subwoofer z q7 wchodzi w zapas a6c6? czy mozna go podpiac pod wzmacniacz DSP? jesli tak to czy jak kolega wczesniej pisal w pewnym momencie wzmak nie wyrabia? no i w koncu jezeli pasi i mozna podlaczyc to czy tylko w pin 15 16 i wszystko jest ok?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga