Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Mój nowy nabytek Audi A6 C5 4.2L+LPG '99

Prezentacja w/w aut.
krzyh

Mój nowy nabytek Audi A6 C5 4.2L+LPG '99

Post autor: krzyh » 28 mar 2013, 16:24

Witam @LL ponownie
Chciałem się troszkę pochwalić swoim nowym nabytkiem od wczoraj ...
Oczywiście jeszcze G wiem na jego temat ... ale mam tydzień na przetestowanie samochodu i dopiero wtedy podejmę decyzję czy brać czy nie ... Póki co może coś podpowiecie wg zdjęć ... (chociaż za dużo po zdjęciach raczej się nie spodziewam dowiedzieć)

Autem zrobiłem póki co 100 km ... więc rozumiecie że nic więcej nie wiem o nim ...
Do tej pory jeździłem Voyagerem 3.3l+LPG z 2001r ... jest to zupełnie inne auto więc porównań nie ma ...
A6 jeździ dobrze ... ma "kopa" biegi zmienia bardzo płynnie ... w zawieszeniu nic nie słychać ... po puszczeniu kierownicy jedzie jak po sznurku ... problemem jest instalacja LPG (ale o tym zostałem poinformowany) tzn problem jest z odpalaniem - trzeba dłużej pokręcić że by odpalił ... mam nadzieję że w ciągu tego tygodnia dotrę do przyczyny tego problemu ...
Skrzynia jest po "regeneracji - naprawie" jest na to rok gwarancji ... w aucie zostały wymienione różne rzeczy w zawieszeniu żeby doprowadzić je do normalności ... hamulce porobione ... -- takich informacji udzielił mi jeszcze aktualny właściciel który jest moim dobrym kolegą i wiem że dużo włożył w samochód który teraz niestety musi sprzedać ... więc nie jest to auto od handlarzy/komisów i tzw okazji ...
Zapewne z czasem coś wiecej o nim napiszę ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

spiderpp1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 127
Rejestracja: 22 gru 2012, 15:32
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: spiderpp1 » 30 mar 2013, 17:37

zdjęcie wnętrza??

Awatar użytkownika
gsmfon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 19 paź 2011, 07:18
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: gsmfon » 30 mar 2013, 17:42

spiderpp1 pisze:zdjęcie wnętrza??
To samo chciałem napisać, jak dobrze widze to skóra ;] Pokaż co tam masz ^_^
Było: A6 C4 2.5TDi 115KM - Dobrze wspominane
Obecne: A6 C5 2.5TDi AKE 180KM - Miodzio ;]

krzyh

Post autor: krzyh » 31 mar 2013, 19:22

Kilka fotek wnętrza + zewnetrzne
Niebieska skóra, grzane fotele ... sterowane elektrycznie z pamięcią, radio z navi i TV + zmieniarka (TV nie działa bo sygnał wyłączyli, do Navi mam tylko płytę z mapą Szwajcarii) kierownica trochę wytarta - niebawem pójdzie do obszycia ... nie wiem co jeszcze mam dopisać ... najbardziej mi zależy żeby było wszystko wizualnie jak w serii ... z czasem mechanicznie coś się na pewno zmieni ... aktualnie na kołach zimowych, letnie czekają na więcej słońca ... trochę inne (ładniejsze) alu na lato ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MarioMAX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2012, 15:52
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: MarioMAX » 31 mar 2013, 22:23

ÂŁadny, widać że całkiem zadbany egzemplarz. Nowe instalacje odpalają na benz i od 30stopni włącza się gaz więc może sam tak kolega będzie robił na tej instalacji (to jest sekwencja czy co?) No i ile ma przejechane?

Awatar użytkownika
Kamil_D
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 06 gru 2012, 15:32
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Kamil_D » 31 mar 2013, 22:46

Po zdjeciach to Ci mogę powiedzieć że auto wg mnie warte max 10-15 tys.(zalezy od stanu tech) Nie wiem ile za nie chcesz dać. Przebieg ma pewnie ze 2 razy taki jak na liczniku. Rozbijana tez chyba byla. Ogólnie do 4.2 są bardzo drogie czesci, bo od zwyklej a6 wiekszosc nie pasuje. szczegolnie w zawieszeniu.
MarioMAX, zadbany?? <szok> kolega chyba nie widzial zadbanego auta :)

Pozdrawiam

krzyh

Post autor: krzyh » 31 mar 2013, 23:54

Kamil_D pisze:Po zdjeciach to Ci mogę powiedzieć że auto wg mnie warte max 10-15 tys.(zalezy od stanu tech) Nie wiem ile za nie chcesz dać. Przebieg ma pewnie ze 2 razy taki jak na liczniku. Rozbijana tez chyba byla. Ogólnie do 4.2 są bardzo drogie czesci, bo od zwyklej a6 wiekszosc nie pasuje. szczegolnie w zawieszeniu.
MarioMAX, zadbany?? <szok> kolega chyba nie widzial zadbanego auta :)

Pozdrawiam
Mocne słowa !!!

Nie to żebym się czepiał ale .... nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że auto było porozbijane i że przebieg 2x taki niż faktycznie ma ...

Ja znawcą nie jestem żadnym chociaż trochę samochodów już miałem różnych przeróżnych ... km też w życiu mało nie przejechałem ... co do stanu technicznego tego akurat samochodu to mogę powiedzieć że jest Bardzo Dobry wg. mnie ... wszystko w samochodzie jest sprawne w 100% zawieszenie jest po tzw. wymianach wszystkiego co było konieczne do wymiany ... skrzynia jest po kompleksowej naprawie na co jest jeszcze gwarancja ... wszystkie płyny całkiem niedawno zostały wymienione ... rozrząd w 100% założony nowy ... szczerze mówiąc nie mam się do czego doczepić w tym aucie ... poza niewyregulowanym gazem ...
Przebieg samochodu to 220 tyś ... do 2009 roku był serwisowany w ASO w Niemczech na co są wszelakie dokumenty potem został przyprowadzony do PL gdzie do dnia mojego zakupu używany był przez jedną osobę ... która posiada kilka samochodów ... historia auta jest wg mnie wiarygodna ... książka serwisowa w Niemczech skończyła się na przebiegu 148 tyś ... wychodzi na to ze w PL używany był od paÂździernika 2009 do marca 2013 przez jedna osobę ... i że przez ten czas w PL zrobione było ok 72 tyś km tj ok 3,5 roku ( 20 tyś z kawałkiem rocznie) wg. mnie jest to wiarygodne i raczej nie ma się tu do czego przyczepić ...

Problem Audi A6 C6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 375
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:34
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Problem Audi A6 C6 » 01 kwie 2013, 06:52

krzyh, on dlatego wątpi w przebieg bo auto jest strasznie zajechane wewnętrz. A6 nie powinno tak wyglądać po 230 tys.

jjosh
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:01
Lokalizacja: kielce

Post autor: jjosh » 01 kwie 2013, 11:04

bardzo zajechane wewnątrz. kierownica strasznie powycierana. U mnie przy 295tkm lekko gdzie niegdzie dopiero są ślady na kierownicy

MarioMAX
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2012, 15:52
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: MarioMAX » 01 kwie 2013, 15:33

Aaa.. A 220tys to inna sprawa, myślałem że z 300 lekko to wtedy było by ok. I co do kierownicy to pytanie do znawców, kiera jest granatowa a pod spodem czarna, czy to że wygląda na tak zużytą nie jest winą tego koloru? Może po zwykłej czarnej by tak nie było znać. I poprawię się, z zewnątrz wygląda że zadbana ;-)

Dionizy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 149
Rejestracja: 18 lut 2011, 20:13
Imię: Michał
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: KTA/Rotterdam

Post autor: Dionizy » 01 kwie 2013, 21:28

Witam mi się wydaje że to przez ten kolor tak kierownica wygląda A fotel może poprzedni kierowca był rozmiaru xxl To podobno też "pomaga"
Jak stan techniczny jest dobry to już jest duży plus
ÂŁatwo jest ją na S przerobić bo ma już szerokie nadkola
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
krzycho0110
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 298
Rejestracja: 27 wrz 2008, 09:54
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: krzycho0110 » 01 kwie 2013, 21:57

Kierownica nie jest wyznacznikiem przebiegu!!! tak samo jak licznik na którym te kilometry są ;) .
Pamiętaj że te auto czy ma 230tyś czy 400 tyś to bez różnicy...Liczy się stan techniczny i tego się trzymaj !!!
Jedynie co mi się nie podoba,to niebieska tapicerka w srebrnym aucie >unikalna konfiguracja ,no i ch..we spasowanie przedniej lampy (od pasażera) z całością (lampa wymieniana),zderzak przedni z modelu "poliftowego"Rozumiem że xenonów nie masz .

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 01 kwie 2013, 22:01

krzycho0110, w modelu z silnikiem 4,2 jest taki przód fabrycznie to nie jest żadna rzeÂźba z polifta.

Awatar użytkownika
krzycho0110
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 298
Rejestracja: 27 wrz 2008, 09:54
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: krzycho0110 » 01 kwie 2013, 22:08

daniel1997 pisze:krzycho0110, w modelu z silnikiem 4,2 jest taki przód fabrycznie to nie jest żadna rzeÂźba z polifta.
No faktycznie ,trochę się zagalopowałem z tym zderzakiem :> zwracam honor...ale reszta bez zmian ,zaryzykuję że błotnik od kierowcy też taki sobie ,ale auto ma swoje lata i trzeba się z tym liczyć .

daniel1997

Post autor: daniel1997 » 01 kwie 2013, 22:17

krzycho0110, dokładnie bardzo dobrze powiedziane <okok>

"Kierownica nie jest wyznacznikiem przebiegu!!! tak samo jak licznik na którym te kilometry są ;) .
Pamiętaj że te auto czy ma 230tyś czy 400 tyś to bez różnicy...Liczy się stan techniczny i tego się trzymaj !! ! "

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga