Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 Avant] Co sądzicie o tym Radiu do A6 C5

Car Audio
rafal149135
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 252
Rejestracja: 05 wrz 2011, 10:03
Lokalizacja: Katowice

Post autor: rafal149135 » 14 mar 2013, 20:21

kris_tras pisze:Oki panowie, dowiedziałem co chciałem, wy się trochę podrapaliście
;) wiec pora zamknąć temat
Dzięki za info
Czasami trzeba :P <klotnia>

kris0802
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2013, 07:50
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: kris0802 » 15 mar 2013, 08:17

Witam,
mam pytanie jak w temacie...
kupiłem niedawno audi a6 c5 i mam radio chorus I, bez przycisku MODE czyli bez możliwości podłączenia zmieniarki... Ze starego auta posiadam SONY GT730UI...co byście mi doradzili, włożyć sony zamiast fabrycznego chorusa? czy szukać jakiegoś radyjka fabrycznego z MODE + zmieniarkę? (z tym, że to chyba dość wysokie koszty?)

avus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2011, 23:31
Lokalizacja: Kielce

Post autor: avus » 19 mar 2013, 20:21

Cóż, raczej wszystko zależy od tego, czego oczekujesz. Jeśli bieganie do bagażnika w celu wymiany płytek Ci odpowiada to zmieniarka będzie ok. Jak masz fabryczną to zapomnij o MP3. Ja wolę wozić płytki przy sobie. Zmieniłem tylko centralę bo fabrycznie miałem navi plus, a ona z centrali nie czyta płytek audio z tego, co mi wiadomo. Po wymianie zmieniarka przestała być potrzebna tak naprawdę no i doszło MP3 i inne takie różniaste... Twoje radyjko pod względem technicznym prezentuje się całkiem dobrze. Czy będzie lepiej grało niż chorus to tego stwierdzić nie mogę i nawet jak napadną tutaj złośliwcy wypominający, że chorus to dziadostwo to miej na uwadze fakt, że ja mam na myśli zestrojenie kompletu. Moja poprzednia centralka o wiele lepiej sterowała dźwiękiem niż to, co mam teraz, a mam coś z wyższej półeczki. Musisz mieć jeszcze na względzie fakt, że prawdopodobnie kosteczka Ci będzie potrzebna, ale nie jestem pewny. Chorus to 1DIN więc może wpiąć się i bez przejścia będzie dało. To sprawdź sam. No i nie daj się naciągać na kasę w "profesjonalnych punktach CAR-AUDIO". Byłem w takim jednym przed montażem centralki i usługę wraz z zaślepką i kostką wyceniono na 600 zł (chociaż telefonicznie zapewniano mnie, że całkowity koszt nie przekroczy 150 zł). Roześmiałem się tylko i w zamian nawet mi nie odpowiedziano na moje pożegnanie. Kupiłem sam potrzebne plastiki za niecałe 80 zł, w innym punkcie gość mi użyczył "wyjmaków" i sam to zamontowałem, co było dziecinnie proste. Przestrzegam więc przed naciągaczami tak przy okazji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga