Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[serwis] Hukałowicz J - Gdańsk

ODPOWIEDZ
asobecki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2011, 11:23
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[serwis] Hukałowicz J - Gdańsk

Post autor: asobecki » 22 gru 2011, 12:00

Polecam serwis Hukałowicz na ulicy Małomiejskiej w Gdańsku.

Kupiłem samochód Audi A6 C5 2003 1.9 TDI (AVF) Multitronic (6) i słychać było piszczenie przy przyspieszaniu, skrzynia trochę szarpała przy ruszaniu, piszczenie od strony silnika i przy prawym kole.

Diagnoza wykazała, że jest uślizg na skrzyni i jeszcze dwa błędy.

Znaleźli przyczynę, mimo podejrzenia na sprzęgło, winnym była pompa oleju w skrzyni. W silniku sprzęgiełko alternatora, w prawym kole poluzowane śruby mocujące (poprzedni warsztat robił wahacze - masakra). Przy okazji sprawdzania sprzęgła okazało się, że dwumasa była już całkowicie zużyta.

Dokładnie potrafią znaleźć przyczynę błędu i profesjonalnie zajmują się naprawą. Odebrałem samochód i pojechaliśmy na jazdę próbną - długą, gdzie można było sprawdzić wszystkie zgłoszone elementy.

Prawdziwi fachowcy, ludzie którzy żyją naprawą samochodów. Na każde pytanie uzyskałem rzeczową odpowiedź i wiem co było, jest i powinno być zrobione.

Jeżeli ktoś ma problem ze swoim samochodem polecam:

Hukałowicz J. Mechanika pojazdowa
Gdańsk, Małomiejska 42
woj. Pomorskie, pow. Gdańsk, gm. Gdańsk
--
Pozdrawiam
Andrzej

young81
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 05 lip 2011, 20:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: young81 » 14 mar 2013, 21:24

Witam

.....spoglądam pod auto, k....znowu wyciek z mechanizmu różnicowego, po raz kolejny w ciągu ostatnich 6 miesięcy (uszczelniacz wymieniałem chyba 3 razy). Pora zmienić mechanika.....i całe szczęście wybór padł na Pana Karola i jego serwis Hukałowicz Skrzynie Biegów.

Na wstępie zaskoczyło mnie bardzo miłe przyjęcie i zainteresowanie się problemem a nie jak to często bywa "zostaw Pan auto to się zobaczy". Pan Karol w mojej obecności odbył jazdę próbną i po chwili zdiagnozował problem przedstawił swoje uwagi i powiedział co i jak przedstawił wstępny kosztorys i określił termin naprawy. Ciężko nie ufać takiemu mechanikowi, a więc postanowiłem oddać mu swoje auto i poczekać na efekty.
W moim aucie wymieniono konwerter ASB Tiptronic , kompleksowy przegląd skrzyni wraz z wymianą dynamiczna oleju, wymianą łożysk oraz uszczelniaczy, wymiana uszczelnień pod pokrywami zaworów, wymiana świec zapłonowych, czyszczenie przepustnicy wraz z adaptacją a na sam koniec autko umyto jak w dobrze szanującym się ASO <lol> .

Moja skrzynia biegów jeszcze nigdy nie chodziła tak dobrze jak po serwisie u Pana Karola , a auto posiadam już 8 lat i trochę kilometrów nim nalatałem.

Wszystko naprawiono tak jak się należy jestem w 100% zadowolony z usługi i mogę śmiało polecić Pana Karola i jego serwis wszystkim użytkownikom tego forum, w temacie ASB jest mega fachowcem!!!

Ja na pewno zostanę ich stałym klientem, do napraw podchodzą tak jakby naprawiali swoje auto a nie klienta, widać że warsztat samochodowy to ich pasja a nie praca <brawo>

Serwis Hukałowicz Skrzynie Biegów mieści się w nowej siedzibie

Dane kontaktowe:
Rusocin Cieplewo, ul. Długa 103a
woj. pomorskie (okolice trójmiasta)
www.regulamin. odradzamy./

ps. Pan Karol dla użytkowników forum A6klubu ma specjalne zniżki <okok> <okok>

lechu168
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 242
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:35
Imię: Lech
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: lechu168 » 15 mar 2013, 09:53

pewnie tam pracujesz ze robisz taka reklame a wyjdzie jak z AZ Serwis.Czyli g....o przez wielkie G

young81
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 05 lip 2011, 20:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: young81 » 15 mar 2013, 10:03

lechu168 pisze:pewnie tam pracujesz ze robisz taka reklame a wyjdzie jak z AZ Serwis.Czyli g....o przez wielkie G
lechu168

wcale tam nie pracuje kolego, po prostu wyrażam swoją opinie o tym serwisie, rozważałem naprawę auta w AZ Serwis o którym piszesz, ale zniechęcony opiniami z forum oraz po pierwszym kontakcie telefonicznym, wybrałem serwis Pana Hukałowicza i tak jak pisałem jestem w 100% zadowolony z usługi zarówno z wykonania i podejścia do klienta. Najpierw sam wypróbuj a potem pisz o g...... przez wielkie G

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga