Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.4]Przeciek wody

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tommmy80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:37
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: U.K. - Donny

[A6 C5 2.4]Przeciek wody

Post autor: tommmy80 » 05 mar 2008, 00:42

Czesc Wszystkim :!: :!:

Mam wielki problem. Mam przeciek wody z przodu po lewej stronie - ang. wersja wiec strona pasazera.

Ustawialem pozycje spryskiwaczy przedniej szyby i dosyc duzo polalo sie wody - czesc wody ktora splywala po szybie znalazla sie na dywaniku w srodku auta :cry: :cry:
Nie wiem co jest grane ale sciagnelem cala uszczelke i plastikowa zabudowe pod maska i nic specjalnego nie widzialem oprocz tego ze pod akumulatorem ktory jest po srodku szyby znajdowala sie woda. Gdzie ona powinna uchodzic.

Poradzcie co moze byc. Co mam zrobic. Uszczelniac silikonem przednia szybe :?: :?:
Gdzie tam sa kanaliki ktoredy powinna uchodzic woda ??? Moze one sa gdzies zapchane i trzeba je przeczyscic :?: :?:

Gdzie jest mozliwy taki przeciek - na 3 litry wlane do zbiorniczka okolo 0,5 litra dostalo sie do srodka na dywanik. Przy myciu KARCHER-em tez woda dostaje sie. Naprawde nie mam pojecia gdzie to moze przeciekac.

Spotkal sie juz ktos z takim problemem :?: :?:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


POZDRO dla Wszystkich
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 19:37 przez tommmy80, łącznie zmieniany 1 raz.
pierwszy, największy, znany forum Audi A6 / A7 w Polsce

Awatar użytkownika
aro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:01
Lokalizacja: krakow, reading

Post autor: aro » 06 mar 2008, 09:11

spotkal i to chyba nie jeden :-? masz zatkane kanaliki odplywoew wody. (deszczowki) pewnie stawiales autko pod drzewkami :mrgreen: musisz je przeczyscic,

[ Dodano: 2008-03-06, 08:13 ]
niesprawdzalem dokladnie gdzie one sa ale chyba pod akumulatorem i zbokow, ja to robilem a wlasciwie robil znajomy mechanik, radze to zrobic w miare szybko bo to bylo u mnie przyczyna szybszej usterki skrzyni tiptronik :-/

[ Dodano: 2008-03-06, 08:16 ]
nie oficjalnie koles mi tez wymienil ze czasem ta woda bywa tez przyczyna innych usterek, np wlaczajacy sie alarm,problem z szybami itp... ( mam nadzieje ze mnie straszyl tylko) ;-)

Awatar użytkownika
tommmy80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:37
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: U.K. - Donny

Post autor: tommmy80 » 10 kwie 2008, 21:42

Witam,

Powiem tak - poprzedni wlaściciel scią;gał wycieraczki i cały ten plastik wzdłuż przedniej szyby i był źle założony po demontażu. Woda ciekła na filtr przeciwpyłkowy i swobodnie spływała koło wentylatorka na dywanik pasażera. Plastik założony poprawnie i problem z głowy.

Fakt faktem pod akumulatorem są; dwa wyloty na wodę i miałem zapchane błotem. Wyczyszczone.

Radze kto jeszcze ma podobne problemy wzią;ść dobry odkurzacz i powcią;gać wszystki SYF który jest wzdłuż tego "korytarzyka" pod przednia szybą;. A mówie jest tego WP.....DU i jeszcze troszkę - pełno błota i liści nie wiadomo ską;d (no na pewno z drzewa :-D ale ską;d w "korytarzyku")

POZDRO
pierwszy, największy, znany forum Audi A6 / A7 w Polsce

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga