Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ AUTOMAT] Audi A6 C4 2.5 Tdi 115 km skrzynia biegów automat

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
patryk83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2010, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

[ AUTOMAT] Audi A6 C4 2.5 Tdi 115 km skrzynia biegów automat

Post autor: patryk83 » 28 lut 2013, 21:37

Witam. Mam pytanie jak sprawdzić w skrzyni automatycznej cztero biegowej poziom oleju czy jest taka możliwość i jaki olej powinien być zalany. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
impres-me
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 31
Rejestracja: 10 sty 2012, 10:56
Lokalizacja: radzyń podlaski

Post autor: impres-me » 03 mar 2013, 20:07

do sprawdzania stanu jest korek rewizyjny ktory sluzy takze do wymiany/odmladzania oleju. :] stan sprawdzasz na pracujacym silniku,stojac z przodu maski u mnie jest z lewej strony klucz bodajrze 27??? <mysli> ja to robilem na poz N -LUZ. <okok> co do oleju to temat rzeka <milczek> , jak wiesz jaki byl zalany to lejesz ten sam <radocha> , a jak nie masz pewnosci to klops <szok> <szok> <szok> albo ryzykujesz i lejesz taki jak fabryka zaleca <stres> <stres> <nie pamietam juz nazwy> albo jedziesz do serwisu skrzyn i robisz plukanke skrzyni i wymieniasz caly olej ok 10 litrow po 70-80 zl za litr stowka za filtr plus robota i plukanie. <szok> <szok> <szok> wymiana /odmladzanie polega na odkreceniu korka i spuszczeniu polowy bo tyle zleci i dolaniu nowego. <radocha> jak dolejesz taki sam jest ok <okok> jak inny ... wiadomo moze sie pogrysc i wtedy lipa. <wnerw> <szok> :| czesto sie slyszy ze po wymianie oleju i paruset kilometrach padla skrzynia... <szok> <szok> czemu? <mysli> ja stawiam ze olej byl nietrafnie dobrany....powodzenia. <okok> <szok> <szok> <szok> <stres> <stres> <stres> <szok> <szok> <szok> <milczek>
impres-me

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga