Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Centralny zamek w klapie bagażnika

Nadwozie
ODPOWIEDZ
kanok2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 81
Rejestracja: 01 lut 2013, 18:53
Lokalizacja: Suwałki

[A6 C5] Centralny zamek w klapie bagażnika

Post autor: kanok2 » 15 lut 2013, 18:46

Witam kolegów amatorów, jak i fachowców. Kupiłem niedawno Audi, dorobiłem pilot do centralnego, zamykam i tu w klapie nic. Wszystkie drzwi sie zamykają, klapa - nie. Słychać pracę siłownika. Po przeczytaniu i przeszukaniu forum zabrałem sie za rozbiórkę tapicerki na klapie, zdjąłem ją i zauważyłem działający siłownik, który nijak nie jest połączony z zamkiem.
Nie mam schematów jak to powinno wyglądać prawidłowo, więc może ktoś z kolegów poradzi jak siłownik jest polaczony z zamkiem, za pomocą jakiegos cięgna?
I jeszcze jedno pytanko. Na słupku kierowcy z tyłu mam miejsce po dwoch przyciskach, podobno jeden jest od otwierania tylnej klapy. Na jakiej zasadzie on działa, bo nie wiem czy kupic drugi bo w ASO koszt jego to 130 zł.

Obrazek


Obrazek

kanok2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 81
Rejestracja: 01 lut 2013, 18:53
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: kanok2 » 16 lut 2013, 17:18

Dzięki koledzy!
Faktycznie jak sie juz dokladnie przyjrzalem to zauwazylem miejsce pęknięcia. Coś pokombinuje i jakoś to dorobie.
A odnośnie przycisku, to on tylko odryglowuje tylna klape?

bosmman
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 23 sty 2013, 16:32
Lokalizacja: Neckarsulm/Badenia-Wirtembergia

Post autor: bosmman » 27 lut 2013, 00:23

kanok2 pisze:Dzięki koledzy!
Faktycznie jak sie juz dokladnie przyjrzalem to zauwazylem miejsce pęknięcia. Coś pokombinuje i jakoś to dorobie.
A odnośnie przycisku, to on tylko odryglowuje tylna klape?
Witam. Też miałem ten problem kombinowałem kleiłem aż w końcu kupiłem nową cześć w ASO i mam spokój. wszystko ponownie pękało (miałem wszystkie połamane elementy) robiłen nawet nakładki z blaszki nic nie pomagało. szkoda było czasu

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga