Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 ]Centralny zamek 1.9 TDI 130KM 2001 po lifcie.

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pewdalhi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 07 wrz 2008, 15:05
Lokalizacja: Brody / UK

[A6 C5 ]Centralny zamek 1.9 TDI 130KM 2001 po lifcie.

Post autor: Pewdalhi » 30 gru 2008, 21:46

Witam, mam taki problem z centralnym zamkiem. Podczas jazdy na sekunde może i krócej włącza się oświetlenie w środku w podsufitce i centralny tak jakby chciał się zamknąć ponownie. Miał ktos może taki problem? może ktos jakoś pomóc? Nie jade narazie do serwisu bo to anglia i po pierwsze zapłace dużo, a po drugie nic nie zrobią :-]
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, 21:47 przez Pewdalhi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bliski dla Bliskich"

szef2416
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 14 gru 2008, 21:22
Lokalizacja: Drawsko

Post autor: szef2416 » 30 gru 2008, 22:50

którys z wyłoczników w dzwiach sprawdz ewentalnie moduł komfortu zaczyna padac

wojta76
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2008, 18:58
Lokalizacja: rzeszow

Post autor: wojta76 » 31 gru 2008, 08:39

hejka ja miałem tak samo - na początku co jakiś czas zamykał ponownie zamek tak uparcie nie wiadomo po co, po pewnym czasie powtarzało sie to coraz częsciej aż w końcu padło całkowicie sterowanie zama z pilota.... zmartwiłem sie bardzo pojechałem na vag ale fachura powiedział mi że nic nie widzi i na pewno moduł komfortu do wyminy......nie poddałem sie i pojechałem do następnego magika i....10 min roboty na vag - ponowne zakodowanie kluczyka i znów mogę sie cieszyć działający pilotem... POZDRAWIAM!! ;-)

Awatar użytkownika
Pewdalhi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 07 wrz 2008, 15:05
Lokalizacja: Brody / UK

Post autor: Pewdalhi » 31 gru 2008, 13:53

wojta76 pisze:hejka ja miałem tak samo - na początku co jakiś czas zamykał ponownie zamek tak uparcie nie wiadomo po co, po pewnym czasie powtarzało sie to coraz częsciej aż w końcu padło całkowicie sterowanie zama z pilota.... zmartwiłem sie bardzo pojechałem na vag ale fachura powiedział mi że nic nie widzi i na pewno moduł komfortu do wyminy......nie poddałem sie i pojechałem do następnego magika i....10 min roboty na vag - ponowne zakodowanie kluczyka i znów mogę sie cieszyć działający pilotem... POZDRAWIAM!! ;-)

Rozumiem że miałes problem z kluczykiem?? On sonie sam sterował zamykaniem i otwieraniem drzwi?? Czy centralnym? Tak wnioskuje, spróbuje poużywać drugi kluczyk przez pewien czas, się okaże, może coś pomoże. Dzięki
"Bliski dla Bliskich"

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga