Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Sterowanie szybami z panelu kierowcy

Elektryka
ODPOWIEDZ
jaro7010
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2011, 22:28
Lokalizacja: Jarosław

Sterowanie szybami z panelu kierowcy

Post autor: jaro7010 » 01 lut 2013, 12:53

Witam
mam taki problem, ostatnio zauważyłem ze nie mogę zmykać tylnej lewej szyby z panelu kierowcy, otworzyć otworze ale już nie zamknę, rozebrałem ten panel była jedna wiązka przerwana, wymieniłem ten panel cały i co się okazało ze dalej nie chodzi ale tez przestała mi chodzić prawa z tyłu, wydaj mi się to dziwne bo domykanie szyb chodzi. wiec w czym problem.?
Jarek

Awatar użytkownika
kot919
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1398
Rejestracja: 26 kwie 2010, 22:49
Imię: Audi Forum
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TFSI 300KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sterowanie szybami z panelu kierowcy

Post autor: kot919 » 01 lut 2013, 16:05

jaro7010 pisze:Witam
mam taki problem, ostatnio zauważyłem ze nie mogę zmykać tylnej lewej szyby z panelu kierowcy, otworzyć otworze ale już nie zamknę, rozebrałem ten panel była jedna wiązka przerwana, wymieniłem ten panel cały i co się okazało ze dalej nie chodzi ale tez przestała mi chodzić prawa z tyłu, wydaj mi się to dziwne bo domykanie szyb chodzi. wiec w czym problem.?
Czyli po wymianie nie działa Ci lewa oraz prawa tylna, czy tylko jedna z nich? Czy nie działa z panelu kierowcy czy tylko jak sterujesz tylnymi przełącznikami. Czy udaje się je otworzyć|zamknąć za pomocą funkcji domykania|otwierania. Jak zamontujesz stary panel to wraca sytuacja tylko z brakiem możliwości zamknięcia lewej tylnej szyby?

Znając odpowiedzi na powyższe pytania prościej będzie zdiagnozować usterkę Twojego samochodu.

maridym27
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 02 paź 2011, 21:42
Lokalizacja: opolskie

Post autor: maridym27 » 03 lut 2013, 13:34

jak dwie tylne nie działają to panel uszkodzony łamie się plastik w przełączniku blokady tyłu załóż 100 % dobry panel z pewnego źródła a wszystko będzie ok

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga