Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.5 Tdi] Audi A6 2.5TDI Brak mocy i ciężko pali na c

Silniki wysokoprężne
tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 22 cze 2011, 18:27

Ja dzisiaj zawiozłem pompe, objawy takie jak autor postu lecz troszkę lżejsze, Koszt naprawy 3600 PLN. Załamka :) Nawet sterownik całkowicie do wymiany, koszt 1400 to już w tej cenie 3600.

PMW
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 104
Rejestracja: 02 maja 2009, 11:49
Lokalizacja: Warszawa STM

Post autor: PMW » 23 cze 2011, 11:07

spinacz2100 pisze:pompa podaje paliwo ale nie tak jak powinna.
Za małe ciśnienie.Na zimnym silniku masz inną dawke i jak odłączysz czujnik to wali ci na ciepłym wiecej ropy i jest ok nie licząc chmury z tyłu przy odpalaniu ale pali z dotyku.
Sprawdzisz i odrazu ci powiedzą że już powoli siada nie ma dobrego ciśnienia...

Słuszałem już dożo(rożnych) opinii o regeneracjach można znaleść ogłoszenia na allegro od 800zł do 2500tyś. za 2800zł wiedziałem nową:) używki 700-2000zł
Tylko nie wiem do końca tego ze zmianą na inną jeżeli inna pompa to trzeba patrzeć na literkę na końcu numeru.
Nie wiem jak to do końca jest ale jeżeli masz na końcu A to teoretycznie tylko taka podejdzie ale masz kumpla co ma auta jak ja z 98 roku powinno być A a jest J sam nie wiem o co kaman....
nowa za 2800 :D owszem jak nowa ale po pełnej regeneracji w Boschu na stole :) zostaje tylko stara obudowa ... nowa pompa w Aso kosztuje 18 tys. zł w intercarsie 14 k :)

adaskoelektryk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2011, 12:45
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adaskoelektryk » 28 sty 2013, 21:01

witam, mam podobny problem, zimny pali na dotyk ciepły trzeba krecic 4-7 sekund stało sie to od niedawna, od jakiegos czasu auto bylo mułowate, ale paliło tak jak trzeba na dotyk czy zimny czy ciepły, postawiłem do mechanika sprawdził uszkodzona przepływka, ok wymienił moc auta wróciła, bylo tez delikatne szorowanie z turbo to odrazu wyjąl i dal do regeneracji, poprawa kolosalna auto mam od 2 lat prawie, mocy takiej jak kupiłem w nim nie bylo jak teraz, no ale po tych robotkach odebrałem auto no i pojawił sie ten problem zimny palik na dotyk a cieply krece i krece.

podpinalem vaga niema błedów.

pytałem kilku mechaników różne opinnie są, od jednego taka ze moze byc to wina rozrusznika... nieznam sie ale troche to dziwne...

Awatar użytkownika
lachtom
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 97
Rejestracja: 27 sie 2009, 22:58
Lokalizacja: Łaziska Górne / Śląsk

Post autor: lachtom » 03 lut 2013, 16:14

Do elektryka niech zmieni dawki no chyba że wolisz całą pompę do regeneracji dać:)
Było Audi A6 2,5 TDI AFB 203 KM, Jest Passat B5 FL 1.9 TDI AVF 131 KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga