Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c5 2.4] tempomat i czujniki parkowania

Elektryka
ODPOWIEDZ
onmlodykat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 30 paź 2008, 15:06
Lokalizacja: Katowice

[a6 c5 2.4] tempomat i czujniki parkowania

Post autor: onmlodykat » 27 gru 2008, 15:59

witam poraz kolejny he myslalem ze juz opanowalem co jak smiga w mojej pieknej ale jednak jednak nie do konca. 2 pytania (glupie ale prawdziwe wybaczcie heh)

1.przerabiałem juz kilka razy o tempomacie i nadal nie umie go uruchomic. Udało mi sie 2 razy ale to w kompletnej nieswiadomce wcisnolem ten guzik i sie zalaczyl potem probowalem na nowo i nie szlo. Moze sie cos dzieje nie tak??
2.mam z tylu dokladke na zderzaku i czujniki parkowania nie wiem czy to sa tylko jakies zaslepki czy nie wlanczam wsteczny i jest jeden dzwiek dluzszy ale potem gdy podjezdzam gdzies przy parkowaniu to w sumie nic nie slysze ani sie nic nie dzieje.


Prosił bym o odpowiedzi. Swieta były <mikołaj> wiec nie obrazac sie za glupie pytania heh

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 27 gru 2008, 16:16

Hehe ogolnie tempomat powinien sie załączyć po wciśnięciu tego guzika z boku lewej manetki... Przynajmniej u mnie tak jest... a przy tych innych guzikach reguluje sie prędkość...

Co do czujników parkowania to włanczają sie po wrzuceniu biegu wstecznego przez takie długie piknięcie... Potem w miare im bliżej jesteś przeszkody to pikanie jest coraż szybsze i az zblizysz sie na styk prawie włancza sie dźwięk taki długi jak by ktoś umarł tak jak na filmach jest w szpitalach taki dźwięk...

onmlodykat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 30 paź 2008, 15:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: onmlodykat » 27 gru 2008, 17:04

ale to z tym tempomatem mam wlonczone w pozycji srodkowej ten ssowak i co nawet jak dopiero uruchomie auto i rusze i mam na liczniku np 50 to moge go zalaczyc i powinien dzialac odrazu ??

_Marek_

Post autor: _Marek_ » 27 gru 2008, 17:10

onmlodykat, najlatwiej tempomat wlaczyc poprzez przesuniecie suwaka maksymalnie w lewo podczas jazdy powyzej 40km/h i wtedy blokuje sie. tak przynajmniej dziala w vw transporter, a tam jest to samo wiec chyba zadna roznica.

_Marek_

Post autor: _Marek_ » 27 gru 2008, 17:59

censored pisze:Przełacznik przesuwny RES - powoduje skasowanie nastawień tempomatu natomiast przesunięcie w strone OFF będzie powodowało gwałtowne przyśpieszanie auta tez do prędkości do jakiej będziesz chciał.
chyba odwrotnie? masz nawet na suwaku zaznaczona strzalke i plus co oznacza, ze przesuniecie suwaka w lewo podowuje przyspieszenie, a off to po prostu wylaczenie tempomatu i wtedy predkosc spada.

onmlodykat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 34
Rejestracja: 30 paź 2008, 15:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: onmlodykat » 29 gru 2008, 00:01

no cos chyba z tymi czujnikami nie tak a co do tempomatu to on normlanie dzialal a teraz nie wiem o co chodzi ;/;/ nie idzie go wlanczac

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 29 gru 2008, 00:51

Proponuje podpiąć pod VAG-a

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga