Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6]Znikneła nawigacja pomocy

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
marcinzory
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2008, 11:36
Lokalizacja: żory

[A6 C6]Znikneła nawigacja pomocy

Post autor: marcinzory » 14 wrz 2008, 11:52

Witam jestem tutaj nowy wiec sie ładnie przywitam <piwo> mam problem w audi a6 2004r navi mmi navi smigała bezproblemowo az pewnego razu mi pojawił sie komunikat ze nawigacja nie jest zainstalowana tak jakby płytki nie było niestety naped dvd wogole sie nie swieci nie reaguje ani nie chce wypluc płytki co robic ?
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2008, 10:06 przez marcinzory, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alvaroalvaro78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 13 gru 2007, 15:08
Lokalizacja: Stogi koło Malborka

Post autor: alvaroalvaro78 » 19 wrz 2008, 07:56

na początek spróbuj zrobić soft reset - włącz navi i trzymaj wciśnięte <RADIO> i <SETUP> jak to nie pomoże to hard reset - włącz navi i trzymaj ~ 20 sek przycisk od włączana aż sięnavi zresetuje a jak to nie pomoże to - masz VAGa 4 lub wyżej ? wejdź w navi i i w adaptację :


-> Channel 069 (Display Mechanism)
000 - closed
001 - open
200 - partly opened (blocked)
255 - unknown position


-> Channel 067 (Eject CD/DVD)
000 - default
001 - eject CD/DVD
255 - eject button locked, no eject possible

marcinzory
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2008, 11:36
Lokalizacja: żory

Post autor: marcinzory » 21 lis 2008, 15:44

Problem rozwiązałem :) ;-) wystarczyło odłonczyc klemy i na nowo je zapiac navi sie zrestartowała i chodzi wszystko ok az do dzis:( nagrałem sobie płytke z nowa navi na 2008r włozyłem ja do dvd , wszystko sie niby ładnie pobrało i zainstalowało nastepnie mmi kazał mi zrestartowac mmi i tak tez zrobiłem ale niestety teraz wyswietla sie komunikat ze mam sprawdzic dvd i nic nie działa POMOCY :-/

MikeA6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:07
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: MikeA6 » 23 gru 2008, 21:11

witam wszystkich...
ja mam problem z dzwiękiem :( Nawigacja MMi nie wydaje z siebie żadnych dźwięków :( ani z nawi, ani z radia, ani ze zmieniarki :( po podłączeniu pod vaga nie ma żadnych błędów :(
proszę o poradę.
z góry dzięki..

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 23 gru 2008, 21:53

MikeA6 pisze:witam wszystkich...
ja mam problem z dzwiękiem :( Nawigacja MMi nie wydaje z siebie żadnych dźwięków :( ani z nawi, ani z radia, ani ze zmieniarki :( po podłączeniu pod vaga nie ma żadnych błędów :(
proszę o poradę.
z góry dzięki..
Opisz dokladniej jak to sie stalo, czy moze juz kupiles auto z taka wada :?:

[ Dodano: 2008-12-23, 22:00 ]
marcinzory pisze:Problem rozwiązałem :) ;-) wystarczyło odłonczyc klemy i na nowo je zapiac navi sie zrestartowała i chodzi wszystko ok az do dzis:( nagrałem sobie płytke z nowa navi na 2008r włozyłem ja do dvd , wszystko sie niby ładnie pobrało i zainstalowało nastepnie mmi kazał mi zrestartowac mmi i tak tez zrobiłem ale niestety teraz wyswietla sie komunikat ze mam sprawdzic dvd i nic nie działa POMOCY :-/
A sprawdzal kolega na oryginalnej plycie DVD, czy tylko na nagrywanej.
Mialem podobny problem na kopi, na oryginalnej DVD (tlok) problem nie wystepuje.
Jesli kopie sie krzacza to trzeba wyczyscic laser w napedzie od navi i powinno byc ok, rowniez na kopiach.
Audi A6 i 280KM To dopiero jest jazda....

MikeA6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2008, 21:07
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: MikeA6 » 23 gru 2008, 22:24

MikeA6 pisze:witam wszystkich...
ja mam problem z dzwiękiem :( Nawigacja MMi nie wydaje z siebie żadnych dźwięków :( ani z nawi, ani z radia, ani ze zmieniarki :( po podłączeniu pod vaga nie ma żadnych błędów :(
proszę o poradę.
z góry dzięki..
Opisz dokladniej jak to sie stalo, czy moze juz kupiles auto z taka wada :?:

[ Dodano: 2008-12-23, 22:00 ]


już się samo naprawiło, postał samochód godzine, włączyłem zapłon i gra.... naprawdę to było dla mnie dziwne.
Może to mieć związek z tym, iż kupiłem nową mapę polski, wgrał się nowy soft??

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga