Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.5 tdi 150KM.]Potworny szum z prawej strony skrzyni

Wszystko co dotyczy skrzyń biegów oraz układów napędowych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
jerzy g-3
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 19 gru 2008, 21:08
Lokalizacja: ZABRZE

[ A6 C5 2.5 tdi 150KM.]Potworny szum z prawej strony skrzyni

Post autor: jerzy g-3 » 18 paź 2012, 22:40

Witam wszystkich mam problem po wymianie opon na zimowe zaczął pojawiać się szum z komory silnika .,najpierw myślałem że to opony ,ale nie dzwigłem auto odpaliłem silnik 2 bieg i nasłuchiwałem ,łożyska w kołach okey ale dziwny szum z prawej strony szum skrzyni biegów od strony półosi ,czy ktoś coś takiego doświadczył czy idzie naprawić czy lepiej szukać skrzynie. Obiawy są takie ,jak ruszam to nic nie słychać dopiero przekraczając 30km\h pojawia się szum i wzrasta jego odgłos wraz z rosnącą prendkością ,i słychać szum przy skręcie w lewo ,może się mylę .Proszę o rady co robić i co sprawdzić i czy idzie z tym jeździć ,.
Pomóżcie.... <zalamka>
jerzy-g3

Awatar użytkownika
Zagór
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1236
Rejestracja: 03 mar 2011, 15:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [ A6 C5 2.5 tdi 150KM.]Potworny szum z prawej strony skr

Post autor: Zagór » 19 paź 2012, 09:24

jerzy g-3 pisze:Witam wszystkich mam problem po wymianie opon na zimowe zaczął pojawiać się szum z komory silnika .,najpierw myślałem że to opony ,ale nie dzwigłem auto odpaliłem silnik 2 bieg i nasłuchiwałem ,łożyska w kołach okey ale dziwny szum z prawej strony szum skrzyni biegów od strony półosi ,czy ktoś coś takiego doświadczył czy idzie naprawić czy lepiej szukać skrzynie. Obiawy są takie ,jak ruszam to nic nie słychać dopiero przekraczając 30km\h pojawia się szum i wzrasta jego odgłos wraz z rosnącą prendkością ,i słychać szum przy skręcie w lewo ,może się mylę .Proszę o rady co robić i co sprawdzić i czy idzie z tym jeździć ,.
Pomóżcie.... <zalamka>
ÂŁożysko moim zdaniem, oczywiście FR or RR.

jerzy g-3
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 38
Rejestracja: 19 gru 2008, 21:08
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: jerzy g-3 » 19 paź 2012, 18:26

WITAM a czy ktos wymieniał łozysko w skrzyni na półośkach ponoć idzie je wymienić baz z rzucania skrzyni :(
jerzy-g3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga