Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z ukladem paliwowym.

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
kimbo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2012, 16:40
Lokalizacja: Sieradz

Problem z ukladem paliwowym.

Post autor: kimbo » 15 wrz 2012, 16:54

Witam, jestem nowy na forum i jeżdżę Audi A4 B6 2.5tdi quattro. Pisze na tym forum ponieważ w wielu A6 występują te same silniki. Z góry zaznaczę, ze jestem posiadaczem tego auta od równo 3 miesiące i jest to moje pierwsze auto, wiec jeszcze wszystkiego nie wiem, jak zrobić, jak naprawić. Opisze moj problem po kolei. Tydzień temu 2km przed domem zapaliła mi się rezerwa, a komputer pokazywać ropy na 80km. Wjechałem na podwórko i czekałem na ochłodzenie turbiny. Nagle zaczęły się falowania obrotów i nagle zgasła. Przekręciłem ją ze dwa razy, ale nie odpaliła. Domyśliłem się, ze brakło paliwa.Na drugi dzień dolałem 3.5 litra i znów nie zaskoczyła. Kolejnego dnia dolałem jeszcze 5litrow i ciągle nic. Przy okazji rozładowałem akumulator. Wczoraj naładowałem akumulator i po jakiś 20sekundach kręcenia miała ochotę odpalić, ale obroty nagle spadły i dalej to samo. Pojawił się tez mały dymek z rury(było czuć przepalona ropę, chyba) Tak 3 razy. Dzisiaj kumpel odkręcił wtrysk żeby zobaczyć czy podaje paliwo. Podaje, ale w trakcie kręcenia mija kilka sekund zaczym poleci ropa. Jaka może być tego przyczyna? Pomóżcie, proszę.

grzechu 031
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 167
Rejestracja: 18 mar 2012, 18:28
Lokalizacja: zielona góra

Post autor: grzechu 031 » 15 wrz 2012, 18:50

musisz ją dokładnie odpowietrzyć i wlej więcej paliwa

kimbo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2012, 16:40
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: kimbo » 16 wrz 2012, 16:22

Jak dobrze odpowietrzyć ten silnik samemu w domu, bez pomocy mechanika ? Ile jeszcze dolać paliwa ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga