Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czy opłaca się kupować tanie zestawy zawieszenia przedniego

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
gmcars
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2012, 00:24
Lokalizacja: Buszcza

Czy opłaca się kupować tanie zestawy zawieszenia przedniego

Post autor: gmcars » 04 wrz 2012, 11:20

Witam.
Mam do wymiany kilka podzespołów z przedniego zawieszenia z mojej A6.
Znalazłem na allegro cale zestawy zawieszenia do tego auta w cenie około 500zł. za cały komplet.
W tym zestawie jest prawie wszystko na oby dwie strony i dodatkowo sprzedawca pisze ze jest ono wzmocnione :)
Pytanie moje czy po przejechaniu kilku kilometrów nie będę musiał wymieniać tego super wzmocnionego zawieszenia na nastepne nowe.
Dodam jeszcze ze widziałem tez takie zestawy z jakiś renomowanych firm takich jak FEBI i taki zestaw kosztuje wtedy okolo 2000 a nie 500zł.
Stąd moje obawy czy to nie jakiś straszny badziew.
Może ktoś się wypowiedzieć z opiniami na temat tych zestawów?

mowa np. o takim zestawie jak w tej aukcji:
http://allegro.pl/wahacze-wzmocnione-au ... 09037.html
THC RALLY SQAD

piotrek24dm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 456
Rejestracja: 06 sie 2011, 09:01
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2003
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Króżewniki

Post autor: piotrek24dm » 05 wrz 2012, 11:17

Tyle opinii ile ludzi. Jedno co wiem że Febi mimo że nie tani nie jest dobrej jakości sam zmieniałem teraz zawieszenie i Febi po 25 tys km. padnięte były. Wymontowałem jeszcze dolne fabryczne to były lekko luźne po 260 tys. km :p A febi zmieniany w 2009 roku góre i padły masakra. Uważam że najlepszą inwestycją jest Lemforder. Sam założyłem MasterSporta ponieważ latam nie dużo góra 15 tys km. rocznie więc na 2 lata na pewno styknie a i tak szybciej zmienię auto niż 2 lata :] Więc uważam że jak zamierzasz kręcić dużą ilość km to lepiej LMO. :)
Piotrku... spójrz, to jest naprawdę proste z ustawieniem profilu auta: nowosci-i-komunikaty/poprawki-nowe-foru ... 00518.html

Awatar użytkownika
kolo98
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2009, 19:08
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: kolo98 » 08 wrz 2012, 17:43

a jest możliwe że konćowki LMO wytłukły mi sie po 10 tys km? Dość energicznie i szybko skręcam ale LMO chyba nie powinno tak szybko poleciec, może podróby?

piotrek24dm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 456
Rejestracja: 06 sie 2011, 09:01
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2003
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Króżewniki

Post autor: piotrek24dm » 09 wrz 2012, 12:05

Pewnie podróba. Albo jak to nie którzy twierdzą zły montaż ale osobiście stawiam na to pierwsze. Chyba że na prawdę jesteś szaleńcem na wybojach. Na komplecie MS + końcówki z drążkami zrobiłem dopiero z 500km więc to żadna opinia z mojej strony. Jak się wybiją to nie bedzie mi szkoda że wydałem za zawias 1500 i się posypał więc olewam to.
Piotrku... spójrz, to jest naprawdę proste z ustawieniem profilu auta: nowosci-i-komunikaty/poprawki-nowe-foru ... 00518.html

Awatar użytkownika
kolo98
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2009, 19:08
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: kolo98 » 09 wrz 2012, 14:30

wahacze są ok tylko końówki drążków poleciały, a do nich przeciez nie trzeba specjalnego montażu jak do wahaczy ze przy skręcani auto musi być "na ziemi", chyba to styl jazdy i do tego quattro które wymusa na przednich kołach trochę wieksze obciążenia przy skręcie

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga