Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 ] problem z prowadzeniem auta

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mruczek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 23 lis 2008, 18:50
Lokalizacja: podkarpacie/korczowa

[ A6 C5 ] problem z prowadzeniem auta

Post autor: mruczek » 23 lis 2008, 19:24

witam mam problem z utrzymaniem swojej a6 na prostej i ruwnej drodze gdyz nawet podczas wiatru auto zmienia tor jazdy auto posiada orginalne sportowe zawieszenie czy moze to byc luz na przednich tulejach tak zwanych sankach prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony 07 sty 2009, 22:10 przez mruczek, łącznie zmieniany 1 raz.
mruczeksp

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 07 gru 2008, 22:03

Jedz na ustawienie zbieżności, tam zapewne tkwi problem.

Artur27
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 493
Rejestracja: 07 cze 2008, 20:49
Imię: Artur
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 FSI 210KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artur27 » 08 gru 2008, 10:05

A sprawdzałeś ciśnienie w kolach :?: :?: :?:
Obrazek
Marzenie Każdego z nas

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 10 gru 2008, 21:02

Proponuje podjechać na stacje diagnostyczna na "szarpaki" Prawdopodobnie do wymiany któryś wachacz lub koncówki drążka kierowniczego... Jeśli nic nie wykaże to na pewno zbieżność... Koszt Zbieżności 50zł (U mnie w mieścinie) :)

Po wymianie Koncówek Drążka musisz tak czy siak robić zbieżność, chyba ,że mechanik Ci na oko przykreci w miejsce starego i trafi idealnie (U mnie tak było :) Nie musiałem robić zbieżności MECHANIK PERFEKT <ok> )

Awatar użytkownika
mruczek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 23 lis 2008, 18:50
Lokalizacja: podkarpacie/korczowa

Post autor: mruczek » 14 gru 2008, 13:22

auto jest po wymianie wszystkich wachaczy i koncówek zbieznosc takze była ustawiana
mruczeksp

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 14 gru 2008, 17:13

Jeśli jest po wymianie zawieszenia z przodu i zbieżności to albo ktoś Ci to źle poskładał... Albo opony sa do wyrzucenia? Może wymieniałeś opony na zimowe? Jeśli tak proponuje zmienić na letnie i sprawdzić czy tak samo bedzie jechało... Jeśli nie wymieniałeś opon to może pożycz od kolegi założ i sprawdź jak sie zachowuje na innych felgach i oponach... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mruczek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 23 lis 2008, 18:50
Lokalizacja: podkarpacie/korczowa

Post autor: mruczek » 15 gru 2008, 16:37

chłopaki opony zmieniłem razem z felgami na zimowe ale na letnich tez mi tak robiło myslałem ze tuleje tylnej belki tez zmieniłem i nic moze to amortyzatory ale auto jest na twardym zawieszeniu to nie wiem czy by tak robiło na przeglądzie muwili ze amortyzatory ok juz niemam pojecia co to moze byc dzieki za wszystkie porady pozdrawiam

[ Dodano: 2008-12-15, 16:42 ]
jakiej prosby
mruczeksp

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 15 gru 2008, 19:35

Była prośba a nawet 2 :) W regulaminie jest jasno napisane Pierwszy post jaki napiszesz to Dział Powitań.... Oraz inny punkt regulaminu stosowanie tagów... Tagi to takie nawiasy kwadratowe [] Pomiędzy nie muszisz wpisać model i generacje Audi o jakie Ci chodzi... Czyli w Twoim wypadku temat powinieneś nazwać tak : [A6 C5] Problem z Prowadzeniem Auta... Popraw to a nie bedzie problemów... I koniecznie się przywitaj w tym dziale viewforum.php?f=1

Co do Twojego problemu to nie mam juz pomysłow... A to sie stało po wymianie zawieszenia? Może ktos źle Ci poskładał zawieche...? Jeśli nie to wymień amorki... Cena od 100 do 350zł za sztuke... Niezła rozbierzność cen... Polecam MONROE <ok> Ale jak dla mnie to była by ostateczność... Ile masz najechane na liczniku?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga