Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

wariujący zamek kierowcy

Elektryka
ODPOWIEDZ
audi71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 61
Rejestracja: 18 sie 2012, 23:11
Lokalizacja: wroclaw

wariujący zamek kierowcy

Post autor: audi71 » 28 sie 2012, 16:59

Cześć wszystkim :)

Piszę bo problem mam z centralem kierowcy. :| Gdy jest wilgoć wszystko jest ok, przy zamykaniu pilotem wszystko działa cacy. Gdy jednak auto wyschnie i deszcz nie pada ze 2 dni, to jest lipa. Drzwi kierowcy ani nie otworzę ani nie zamknę z pilota. Co dziwi mnie to wszystkie drzwi się zamkną z kufrem. Czasem za którymś razem zaskoczy i zamknie, ale ostatnio tylko jak spadł deszcz... Kilka dni temu zdjąłem tapicerkę z drzwi by zobaczyć co w trawie piszczy no i przy zamykaniu zamek czuć że chodzi w środku, lecz nie zamyka... A może mechanizm padnięty ? Czy ktoś miał może podobne problemy ?

pozdrawiam

minias
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2012, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: minias » 28 sie 2012, 22:08

Witam,

Mam podobny problem: drzwi od strony kierowcy nie otwierają się i nie zamykają z poziomu kluczyka. Jednak u mnie problem nie kończy się tylko na tym. Otóż otwierając drzwi kluczykiem, cypelek co prawda się wysuwa, ale ciągnąc za klamkę zdarza się, że drzwi i tak nie chcą się otworzyć, tak jakby coś tam w środku się zacinało.

Tak samo czasem zdarzają mi się dziwne rzeczy z bagaznikiem: otwierając bagażnik (przekręcając kluczyk maksymalnie w lewo) czasem jest taki mocniejszy opór, i zamek nie otwiera się. Tzn. słychać jakby się wszystko otwierało poprawnie, ale nie można otworzyć bagażnika. Raz tak zostawiłem i pojechałem w trasę, na przystanku spojrzałem ponownie no i okazało się, że bagażnik odskoczył i już działało :) ale kilka dni później znów nie.

Niestety nie wiem do końca jak Ci pomóc, a piszę bo sam miałem założyć podobny temat więc podczepię się tutaj:) u mnie to raczej mechanizm centralnego zamka gdzieś szwankuje i chyba we wrześniu zawiozę go do mechanika żeby na to zerknął.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga