Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 ] Szarpanie

Elektryka
ODPOWIEDZ
raafQ
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 23 paź 2010, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

[ A6 C5 ] Szarpanie

Post autor: raafQ » 13 sie 2012, 00:43

Witam, mój problem polega na tym że auto mi szarpie przy wyższych obrotach silnika czyli 3tys obr,
na kompie wyskoczyły mi takie o to błędy,

BÂŁÂĄD 1
17978 P1570
ZABLOKOWANA JEDNOSTKA STERUJACAA

BÂŁÂĄD 2
17852 P1144
PRZEPÂŁYWOMIERZ POWIETRZA-670 OTWARTY OBWÓD ZWARCIE DO MASY

I tak jeden z kolegów wprowadził mnie w błąd bo kazał mi wymienić czujnik ciśnienia paliwa, nie pomogła, błąd wykasowany problem pozostał, błąd powrócił z powrotem, wcześniej przeczyściłem "PRZEPÂŁYWOMIERZ POWIETRZA"
niestety tylko błędu wtedy nie wykasowałem, ale przeczyszczenie nic nie pomogło, jeden z mechaników przez tel powiedział że może być jakaś nieszczelność w przewodach ciśnienia paliwa ale błędy nie wskazują na to miesce, i jestem jednym słowem w wielkiej D/. , Prosze o pomoc, juz 120zł poszło w cholerke na nie potrzebną część... :(
dodam jeszcze że odłączałem tę kostke od tego czujnika przepływomierza, tracił moc a szarpanie tak jak by dalej było, czy to komputer tak zapamietał?, czy nie powino szarpać wtedy?... POMOCY :/

Dodam że dziś byłem u znajomego mechanika podłączyliśmy znów pod kompa autko, na początku wyskoczył błąd 02 wtryskiwacza, błąd wykasowaliśmy, przejechalem sie, podłączylismy raz jeszcze i wszystko było ok błędu nie było, lecz to nic nie pomogło dalej szarpie, czy jezeli zawór EGR jesli jest zapchany i ufajdany w oleju może coś mieć to do tego szarpania... Prosze o pomoc :(
-Ford Mondeo 1.8 1.6v + Gaz 1995r
-Audi A6 1.9 2001r 131KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga