Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C4 S-Line] Problemy ze zmieniarka

Wnętrze
ODPOWIEDZ
marcoss18
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2012, 14:25
Lokalizacja: Nowogard

[Audi A6 C4 S-Line] Problemy ze zmieniarka

Post autor: marcoss18 » 05 lip 2012, 14:36

witam wszystkich.
postaram sie starannie opisac na czym polega moj problem. otoz, 3 dni temu kupilem A6 w wersji S-line. Jest ona wyposazona w oryginalne radio BOSE delta, zmieniarka rowniez jest oryginalna od audi. podczas jazdy do domu muzyka caly czas pieknie grala z CD, nagle w jakims momencie na ekranie radia pojawil sie blad "cd00 err". przeczytalem na jakims forum ze trzeba recznie wyjac kasete na plyty. tak tez zrobilem, zmieniarka sie naprawila. ALE, teraz czyta tylko orginalne plyty cd. teraz gdy wlaze plyte ktora grala przed awaria "cd00 err", zmieniarka ja tylko mieli, mieli i wywala (no a wczesniej bez zadnego problemu czytala). kupilem wiec plyte verbatim, nagralem najwolniej bo 8x, a i tak nie chce czytac tej plyty. kupilem tez plyte czyszczaca laser, cos poszumialo, wyczyscilo, a "piratow" z muzyka nie chce czytac..
sprzedawca w sklepie elektronicznym powiedzial mi dzis ze moze trzeba zresetowac mechanicznie czy jakos tak, zmieniarke. czyli zewrzec jakies styki w koncowce zmieniarki.. ale nie wiem, poradzicie cos ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga