Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Dobór Anteny do CB radia...

Wszystko związane z montażem, nowym sprzętem, nadawaniem itp.
MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 07 gru 2008, 11:29

Możesz mi wysłać zdjęcia jak masz zamontowane radio i gdzie? Ile km Ci sciąga na maxa? Mamy ta samą antenke ML-145 <ok>

Awatar użytkownika
mawrick
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 248
Rejestracja: 29 maja 2008, 18:14
Imię: Jerzy
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom

Post autor: mawrick » 07 gru 2008, 11:44

nie bardzo mam czym ci zrobic te zdjecia ale powiem ci ze samo radyjko jest pod kierownica tam gdzie sa te dziury i satamtad idzie cienki kabelek w tunelu srodkowym do glosnika, wiesz co nigdy nie sprawdzalem ile na maxa mam zasieg ale po zamontowaniu radia na stale wybralem sie na strojenie gosciu sie troche nameczyl zeby podlaczyc sie pod radio ale dal rade,zasieg jest ok bo z jednego konca miasta na drugi daje rade i dobrze i wyraznie slychac

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 07 gru 2008, 11:45

hehe Coś chyba przekonałeś mnie na przejście na złą strone mocy <ok> ale powiedz na pewno nie ma żadnych szumów? ÂŁadnie radyjko zbiera? Bo ja jak mialem COBRE to zawsze jak sie pytałem o dróżke to musiałem rozkrecać SQ i strasznie szumiało jak sie pytałem... A jak skreciłem zeby było cicho to odpowiadali mi tylko Ci co byli nieopodal mnie... :oops:

[ Dodano: 2008-12-07, 11:49 ]
Hmmm ale o jaki glosnik Ci chodzi :roll: nie kauje to tam nie ma głosnika i trzeba podpinać odobno głosnik jakiś? :-? A ten zasięg to tak mniej wiecej nie wiem ile Radom ma rozpiętości bo nigdy nie byłem :-P

Ps. A da rade zetrzeć ten napis UNIDEN? <ok> moze to bedzie sposób na psiarnie 8-) Były problemy ze zestrojeniem? Czy poprostu miał problem bo tak zamontowałes ze sie nie mogł dostac? :shock:

Awatar użytkownika
mawrick
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 248
Rejestracja: 29 maja 2008, 18:14
Imię: Jerzy
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Radom

Post autor: mawrick » 07 gru 2008, 11:52

bardzo ladnie zreszta mozesz sie tez kogos zapytac kto ma takie radyjko i niech sie wypowie, ja nawet nie dotykam sie pokretel radia mam juz tak ustawione ze 3 miesiace i nic nie krece a kobra to wiesz jaka to firma zreszta nie ma rzeczy dobrych i tanich
mial problem zeby sie pod radyjko podpiac z tylu ale dal rade
a chodzi mi o glosnik zewnetrzny
a wiesz ze nie myslalem nad tym zeby napisy zetrzec
radom ma ok 8km ale slysze spokojnie tych co na wawe leca a mam tam z domu jakies 10km
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013, 01:30 przez mawrick, łącznie zmieniany 2 razy.

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 07 gru 2008, 12:01

Mozna zetrzec albo za 10zł nadrukować logo presidenta
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013, 01:32 przez MISIEK_A6, łącznie zmieniany 1 raz.

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 09 gru 2008, 17:23

No i lipa Panowie ;( Dostalem własnie radyjko... Wszystko pięknie ładnie słysze ludzi jak nadaja... Radio nie szumi... Wszystko ok... Gdyby nie jeden wielki problem... Podczas nadawania ludzie słyszą ,że strasznie piszcze... I ja sam podczas nadawania w głosniku też słysze ogromny pisk (tak jak to jest nie raz na jakiś koncertach) nie wiem co mam zrobić... Wydaje mi sie ,że strojenie radia z antena nie pomoże ale sproboje i zaraz jade do sasiada stroic je... I identycznie jest jak antena jest odłączona :-x tez po naciśnieciu w szczekaczce nadawania radio piszczy :cry: Kupilem tak jak mówiliście UNIDEN 520XL... Zasilanie przez wtyk do zapalniczki... Antena Sirius ML-145 (antena na bank dobra bo wczesniej dobrze działała z COBRÂĄ) Pomóżcie! :cry:

magic1977
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 418
Rejestracja: 22 mar 2008, 14:12
Imię: Maciej
Moje auto: 80 B4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 115KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: magic1977 » 09 gru 2008, 20:11

MISIEK_A6, a masz xenony???Może tu tkwi problem.

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 09 gru 2008, 20:19

Hehe już ten problem przerabiałem :) Wymieniłem Xenony na troche droższe i niemieckie przetwornice "niby" i zakocenia na CB sie skonczyły :D A te radyjko sprawdzałem jeszcze w drugim aucie i tak samo było... :( Zapakowałem jutro odsyłam... Mam mieć wymienione na nowe lub jeśli sie da naprawione...

ODPOWIEDZ

Wróć do „CB Radio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga