Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ AUTOMAT] problem z wyciagnieciem kluczyka w pozycji P

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
tsb05
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:54
Lokalizacja: szczecin

[ AUTOMAT] problem z wyciagnieciem kluczyka w pozycji P

Post autor: tsb05 » 25 lut 2012, 14:44

witam.
wymienialem stacyjke i teraz nie moge wyciagnac kluczyka w pozycji P tylko w N potem moge zmienic na P.wczesniej tego nie bylo.mechanik mowi ze to jakis wybierak w skrzyni .co to moze byc?

Awatar użytkownika
Peran7
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 02 lip 2009, 15:46
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Peran7 » 08 mar 2012, 19:02

Sprawdź czy na P lewarek masz maksymalnie w górze. Jak zmieniasz bieg np z P na R to wciskasz lewarek sprawdź czy gdy masz lewarek na P nie możesz go jeszcze minimalnie poderwać do góry. U mnie gdy nie chciało puścić klucza właśnie lewarek był nisko.

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 08 mar 2012, 19:14

Peran7 pisze:Sprawdź czy na P lewarek masz maksymalnie w górze. Jak zmieniasz bieg np z P na R to wciskasz lewarek sprawdź czy gdy masz lewarek na P nie możesz go jeszcze minimalnie poderwać do góry. U mnie gdy nie chciało puścić klucza właśnie lewarek był nisko.
Moge potwierdzić miałem podobnie głowiłem się a to zwyczajny jakiś paproch podszedł i nie zaskoczył prawidłowo na P. pogmyrałem i zadziałało.

tsb05
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:54
Lokalizacja: szczecin

Post autor: tsb05 » 11 maja 2012, 22:08

sprawdzilem i faktycznie musze mocno dac do gory zeby wyciagnac kluczyk.tylko ze teraz kluczyk moge wyciagnac w kazdej pozycji tzn na P(po kilku ruchach lewarka gora i dol) ,bez problemu na N,R,D.
ostation gdy odpalilem auto skrzynia zaczela wyc w pozycji P i N ,gdy przelaczylem na R i D wszystko ok ,nie wyje i pracuje dobrze.po przejechaniu kilku kilometrow problem ustapil.co to moze byc???
mechanicy co wymieniali stacyjke powiedzieli ze wybierak skrzyni (lewarek zmiany biegow)jest do wymiany dlatego nie moge wyciagnac kluczyka.stacyjka zamontowana jest od A6 C4 a ja mam 100 C4 w tym moze byc problem ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga