Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5] Zawieszenie Gwintowane

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
KissEK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 151
Rejestracja: 10 lis 2011, 23:36
Lokalizacja: Zabrze

[ A6 C5] Zawieszenie Gwintowane

Post autor: KissEK » 22 mar 2012, 23:53

Cześć, planuję zakupić zawieszenie gwintowane. Szału zapewne nie będzie z tym gwintem jak na razie bo wynalazłem na alleDROGoO coś takiego: http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowan ... 85619.html chciałbym się dowiedzieć coś na temat tego gwintu, czy ktoś takowy posiada i jak się sprawuje. Wiem że to nie jest jakiś markowy szał, ale może na początek da rade ;) Z góry dziękuję,
pozdrawiam Tomek

ArKos72

Post autor: ArKos72 » 23 mar 2012, 04:50

W Oplach TA Technix też jest oferowany.
Porównanie:
Napiszę tak...
Sprężyny Eibach + amortyzatory gazowe Monroe czyli zwykłe zawieszenie na markowych gratach = zdecydowanie lepsze prowadzenie niż na gwincie TA Technix... Głównie chodzi o zakręty. Na prostej w wypadku gwintu straszna taczka - jakby wahacze były zespawane z budą. Czyli nie pozytywnie a wręcz przeciwnie.
Lepiej poszukać używki Koni, KW albo jakiegoś markowego kitu i dać amory do regeneracji.

Awatar użytkownika
wachu153
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy

Post autor: wachu153 » 01 kwie 2012, 22:32

a jak się mają do tego TA Technics (vel MTS i inne chinole) zawieszenie gintowane AP ?

ma ktoś porównanie?

wiem jak wygląda TA Technics do BMW 5 - beton nie do jazdy - chciałbym tylko przód niżej niz mam, ale z jakims komfortem ;)
było FWD, było RWD, jest QUATTRO ;)

Awatar użytkownika
swieży
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2012, 12:48
Lokalizacja: brzesko

Post autor: swieży » 02 kwie 2012, 08:10

Ja mam technicsa i nie narzekam. Jeżdżę już ponad rok na nim i nic mi sie nie dzieje. Co prawda komfort jazdy jest dużo gorszy nie na oryginalnym zawieszeniu a zwłaszcza ze mam oponę o profilu 35. Ale co do jazdy na zakrętach z dużą prędkością to nie jeden wymięka. Ja polecam <okok> :> :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga