Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5 2.5 V6 AKN]PROBLEM Z WTRYSKAMI

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
Koczo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 25 gru 2010, 19:19
Lokalizacja: Otwock

[C5 2.5 V6 AKN]PROBLEM Z WTRYSKAMI

Post autor: Koczo » 26 lut 2012, 10:49

witam wszystkich
Panowie czy ktoś miał może taki przypadek.W mojej audzi dwa dni temu wymontowałem wtryski celem ich sprawdzenia,pojechałem z nimi do warsztatu do wtrysków i powiedzieli że niema potrzeby ich robić.Po zamontowaniu auto pali dobrze ale nie chce wkręcać się w obroty i niema siły jechać.Przed wyjęciem jak podłączałem vaga to wtryski mieściły się w normie(1.5-1.5) teraz prawie wszystkie pokazują powyżej 3.0 albo więcej.Moje pytanie jest takie czy po wyjęciu i włożeniu mogło się coś rozregulować,dodam że nie są zamontowane w te miejsca co były wcześniej tylko pozamieniane miejscami.Pozdrawiam

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 26 lut 2012, 12:36

Sterujący ma być tylko na swoim miejscu.
a co do wtryskó to może bardziej pompa nawala :)
A druga sprawa u kogo sprawdzałęś wtryski.
Bo ja raz sprawdzałęm i powiedział mi koleś że są w idealnym stanie.
Skontaktowałem się z Piotrkiem z forum i podpowiedziałę że byle spec nei da rady bez sprzętu sprawdzić, sprawdziłęm w lepszym warsztacie i się okazało że róznica ciśnieĂą była nawet 60 Baró. czyli regeneracja była potrzebna.

Koczo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 25 gru 2010, 19:19
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Koczo » 26 lut 2012, 15:10

kolego sterujący jest na swoim miejscu tylko nie łapie dlaczego po wyjęciu wszystko się popsuło.Pompa ma pół roku cała po regeneracji.A możesz mi podpowiedzieć jakiś dobry warsztat co robią dobrze i w rozsądnej cenie.Ja już mam dosyć tej bryki

kuki23
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2010, 19:18
Lokalizacja: malopolska

Post autor: kuki23 » 29 lut 2012, 18:24

kolego dobrze to ci zrobia tylko w boschu oni maja odpowiedni sprzet ja juz to przerabialem spiepszyli mi wtryski w nie autoryzowanym warsztacie szukaj uzywek albo boszc serwis wychodzi okolo 300zl za szt <szok>

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 29 lut 2012, 19:28

kuki23 pisze:szukaj uzywek albo boszc serwis wychodzi okolo 300zl za szt
W żadnym wypadku nie używki bo i tak musisz je regenerować, nikt nie sprzedaje używek z przebiegiem pięciu kilometrów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga