Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ All ] Nawigacja GPS FreeBird 50.4BT

Wszystkie inne nawigacje GPS niż fabrycznie montowane.
ODPOWIEDZ
borussia_CK

[ All ] Nawigacja GPS FreeBird 50.4BT

Post autor: borussia_CK » 09 lut 2012, 20:09

Panowie, czy ktos z Was mial okazje uzytkowac FreeBird 50.4BT ???

http://www.lark.com.pl/freebird504bt.htm

Zupelnie sie nie znam na nawigacja przyznam od razu, wiec prosze o wyrozumialosc.
Nie chce wejsc na mine w postaci nieupgradowalnej nawi lub badziewnej mapy (w w/w niby sa jakies aktualizacje) ale ta "larkmapa" to dobra jest?
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 20:56 przez borussia_CK, łącznie zmieniany 1 raz.

MaTyS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1889
Rejestracja: 11 sie 2009, 09:15
Imię: MaTyS
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Iława

Post autor: MaTyS » 09 lut 2012, 20:13

Mapę Larka to możesz od razu sobie odpuścić. Navi tej firmy są otwarte na modyfikację, więc spoko można brać i cieszyć się np Automapą ;)

borussia_CK

Post autor: borussia_CK » 09 lut 2012, 21:14

Ok, dzieki Panowie! Tak, wlasnie mi chodzi o to, zeby na SD czy przez USB wgrac dobra mape PL i EU. O mape EU zapytalem mailem producenta- zobaczymy jaka nadejdzie odpowiedz.
Panie Krzysztofie- to zrobienie wszystkiego odnosi sie do Mio, TomTom i GoClevera, tak? Na Pana screenach widzialem ze cos jest po niemiecku- moze byc niem jak i eng. - mi jest to egal. Ile tak kasy trzeba przeznaczyc na taka nawi?
Dobrze, ze sie Pan rozpisal- przynajmniej wyczerpujaca garsc informacji.

MaTyS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1889
Rejestracja: 11 sie 2009, 09:15
Imię: MaTyS
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Iława

Post autor: MaTyS » 09 lut 2012, 21:47

Moje doświadczenie mówi mi, że nie ma najmniejszego sensu płacić większej kasy za Navi. Kupujesz taką ChiĂąszczyznę jak Lark za grosze, odblokowujesz ją bez najmniejszych problemów i jazda.

borussia_CK

Post autor: borussia_CK » 09 lut 2012, 22:00

MaTyS, Tak wlasnie kombinuje ;) A jak trzeba ja odblokowac? Tesc w swoim Larku jakims takim malym ma na SD zupelnie inna mape PL i jest zadowolony.
krzysztofput, No to wiadomo, ze bedzie zachwalac pod niebiosy, ale ciekawe co odpowiedza mi w sprawie mapy Europy do tego modelu Larka - czy wogole jest taka opcja.

borussia_CK

Post autor: borussia_CK » 10 lut 2012, 08:06

krzysztofput, Musze sie tescia spytac jak on tam dokladal ta dodatkowa mape. U niego jakos po starcie urzadzenia jest wybor mapy.

Ja bym chcial miec w niej po prostu Auto Mape Polski XL i Europy. Ceny wg producenta to:
229.00 PLN - AutoMapa Polska XL
429.00 PLN - AutoMapa Europe

Niezle co ;)

Mi sie ten Lark podoba i cena nie jest zbyt wygorowana. Minusem jest to, ze ani uchwytu ani zasilania nie ma w zestawie - trzeba dokupic osobno.

borussia_CK

Post autor: borussia_CK » 10 lut 2012, 09:14

Pomyslimy jeszcze, do wiosny i wakacji jeszcze troche czasu ;)

Wlasnie przyszlo mi z Larka:

"Na chwilę obecną nie posiadamy w swojej ofercie map Europy, jednak urządzenie nie jest w żaden sposób zablokowane przed używaniem map innych producentów, mapy muszą być zgodne z systemem Windows CE 5.0. Przed zdecydowaniem się na zakup któregoś konkretnego produktu, zalecamy kontakt z jego producentem w celu sprawdzenia kompatybilności. "

Czyli co? Zadnych blokad, wiec tylko mape na SD zgrac i bedzie dzialac ;)
Legalna mapa wiecej jak samo urzadzenie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja niefabryczna”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga