Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Alarm zamiast centrali do ZC?

Elektryka
ODPOWIEDZ
Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

Alarm zamiast centrali do ZC?

Post autor: Killer71 » 08 lut 2012, 21:09

Witam Wszystkich, mam problem z zamkiem centralnym (ZC). Mianowicie po nastaniu ostatniej fali mrozów zamarzł mi zamek w drzwiach od kierowcy... Pilot otwierał wszystkie drzwi, tylko nie moje! Mechaniczna próba otwarcia (klucz) rzadko kiedy skutkowała i często musiałem wsiadać od strony pasażera (lekka wiocha przy furze tej klasy). Któregoś pięknego mroźnego dnia, kiedy próbowałem kilkunastokrotnie otworzyć mój zamek z klucza, prawdopodobnie rozkodował się pilot - nie mam pojęcia dlaczego, może ponaciskałem przy tym kilkakrotnie któryś z przycisków <wnerw> Byłem bliski płaczu... Fura zamknięta na amen! Wziąłem suszarkę do włosów i nagrzałem drzwi...puściło. Zdecydowałem się na wymianę zamka - rura do sklepu po nowy (zamiennik). Po wymianie cała furka pięknie otwiera się z klucza (nawet przy -28stC) - piloty niestety nie działają. Przekopałem nasze forum i znalazłem z 8 porad, jak zakodować piloty, przerobiłem wszystkie i niestety poległem... ÂŻaden sposób nie działa. NiuĂąka nie widzi pilotów. Moduł chyba sprawny bo zamyka mi CZ po przekroczeniu 15km/h, szyby się opuszczają jeśli przytrzymam klucz w drzwiach na ON. Mam już dość siedzenia w 2ch kurtkach i zabawy z niuĂąką polskim i niemieckim VAGiem, wkładaniem i przekręcaniem/naciskaniem kluczyków w różnych konfiguracjach... Baterie nowe i sprawdzone, błędów na Vagu nie ma, test wyjść działa wzorowo... Poddaję się i tu pytanie do Was - czy jeśli kupię jakiś kompletny alarm z osobnym pilotem, to czy jest szansa, że ON będzie sterował on/off centralnym zamkiem we wszystkich drzwiach? Jeśli tak, to proszę o krótki poradnik (może olo_gsm pomoże), gdzie wpiąć sterowanie z alarmu do ZC, to dam sobię radę <okok> Z góry dzięki za info :)
Moje Kochanie:)

Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Killer71 » 10 lut 2012, 10:57

Radio zmieniałem rok temu i wszystko było ok - czytałem o tym, że zwierając 2 zasilania tracimy centralny:)

Co sądzisz o tym:
http://moto.allegro.pl/dedyk-sterownik- ... 41006.html

No chyba, że zapodam niuni takiego wypasa:
http://moto.allegro.pl/najlepszy-alarm- ... 32888.html
Moje Kochanie:)

Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Killer71 » 11 lut 2012, 11:23

...no i znów kupiłbym kolejne badziewie...

Znak CE informuje tylko, że wyrób spełnia normy bezpieczeĂąstwa, obowiązujące w Europie i nie jest żadnym atestem technicznym - wiem, bo sam produkuję i wysyłam.

olo_gsm - mógłbyś polecić jakis konkretny wyrób, który nie padnie po kilku miesiącach? Nie musi być to alarm, wystarczy sterownik do CZ:)

Z góry dzięki!
Moje Kochanie:)

Killer71
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 241
Rejestracja: 18 sie 2010, 09:22
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Killer71 » 11 lut 2012, 17:07

Olo, mówisz o czymś takim?

SILICON
Moje Kochanie:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga