Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ AFN 1.9 110 KM] kontrolka z wykrzyknikiem

Silniki wysokoprężne
zchrobot
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:33
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Wawa Łódź Tomaszów

Post autor: zchrobot » 05 lut 2012, 14:17

Wystarczyło Panowie, że przejechałem trasę 150km jednorazowo i następnego ranka kontrolka już się nie zapaliła więc akumulator doładowany.

szudar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:57
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: szudar » 18 kwie 2012, 21:17

Wtajcie Panowie (i Panewki)
Ja ostatnio miałem taki sam przypadek. Powiem więcej :) były takie momenty, że przy uruchamianiu zapalała mi się nawet kontrolka oleju! Byłem w szoku. po doładowaniu akumulatora (zgodnie z Waszymi powyższymi informacjami) problemy ustały. Ale nie powiem -objawy mogą przyprawić o zawał serca. Do pracy mam ok 10 km - może faktycznie to za mało na doładowanie akumulatora albo po prostu nadszedł jego czas na przejscie "na drugą stronę" napięcia.
TO Forum jest super!
Pozdrawiam!
Darek

tomi382
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 20 lut 2012, 17:38
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Post autor: tomi382 » 20 kwie 2012, 00:28

Chłopaki a ja mam w a4 90KM zapala sie właśnie ten czerwony wykrzyknik i abs. Po wyłączeniu i włączeniu motoru kontrolki sie nie zapaliły. Dodam że aku trochę zmęczony ale ona świeci rzadko. Raz na tydzieĂą. Dziennie robię 30km. Jeden zacisk sie poci ale płyn jest w normie. Co to może być ? Bo co ma słaby aku do abs ?
głodny wiedzy xD

szudar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:57
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: szudar » 25 maja 2012, 09:55

Cześć! Tak jak pisałem wcześniej mi też się pokazywał czasami wykrzyknik, ABS, Czasami kontrolka oleju! (o zgrozo), wtedy też przestawał działać obrotomierz i klima. Niby po doładowaniu akumulatora ustało .... Ale po kilku dniach znowu. I po buszowaniu na forum okazało się, że to jednak padający sterownik ABS <zalamka> . Wykręciłem go i rozciąłem ale w środku połączenia są grubości włosa więc domowym sposobem nie do naprawy. Na szczęście OLO_GSM naprawił mi to błyskawicznie i nawet dał 2 latka gwarancji. Wreszcie jeżdżę bez sygnałów przy uruchamianiu i bez choinkowych światełek na desce <radocha>
Pozdrawiam!
Darek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga