Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

zwykła A6 C5...:)

Prezentacja w/w aut.
marcin_lechu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 03 lut 2010, 10:08
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post autor: marcin_lechu » 03 lut 2012, 19:25

raczej te drugie ale głowy nie dam sobie uciąć. myślałem aby jakieś tuleje kupić, dłuższe śruby i powinno być gitara :)

pzdr

Awatar użytkownika
skype
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 65
Rejestracja: 18 lut 2011, 21:02
Lokalizacja: Katowice/Śląskie

Post autor: skype » 04 lut 2012, 16:30

Może poszukaj na allegro kratek zderzaka do tych halogenow koszt nowych to 40zł z przesyłką używki połowe z tego .Szkoda że troche daleko jesteś ode mnie bo mam na zbyciu gdzieś w garażu kratki pod twoje halogeny oddałbym za free:)

marcin_lechu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 03 lut 2010, 10:08
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post autor: marcin_lechu » 13 lut 2012, 17:29

powiedzcie mi, jak to możliwe, że aku pada po 1,5 rok używania? O dziwo chyba tylko te silniki 2,5 maja takie problemy z odpalaniem- tak wynika z moich obserwacji. Sprawdzaliśmy miernikiem pobór prądu i wsio jest ok.
Trzy auta stoją obok siebie i tylko jedno nie odpala <mysli>

Awatar użytkownika
Ryan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 229
Rejestracja: 12 kwie 2011, 16:33
Lokalizacja: Chełm Śląski

Post autor: Ryan » 13 lut 2012, 17:50

a napewno aku padło ?
mi ciezko palił i to była przyczyna złego ustawienia pompy paliwa , po regulacji zapłonu pali z półobrotu nawet przy -26

marcin_lechu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 03 lut 2010, 10:08
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post autor: marcin_lechu » 13 lut 2012, 20:34

pompy paliwa... tzn że jak? wiesz... tak to odpalał od sztycha. teraz jak są mrozy to kręci ale aku pada. czy jest możliwe, aby przez pompę w tym silniku akumulator się rozładowywał?

ps. dzisiaj kolega zadzwonił. ma ten sam silnik w pasku i przestawił mu się rozrząd o kilka ząbków. o dziwo tylko 1900 PLN z wymianą <lol>

ps2. dobry kawał <lol>
W Wąchocku co roku wójt miasta organizował coś a-la bal przebieraĂąców czy dożynki. Dwa lata wstecz zakazał tego święta i skoĂączyło się imprezowanie, ponieważ tamtego pamiętnego wieczoru jego córka przebrała się za akumulator i wszyscy ja ładowali <lol>

Awatar użytkownika
Ryan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 229
Rejestracja: 12 kwie 2011, 16:33
Lokalizacja: Chełm Śląski

Post autor: Ryan » 13 lut 2012, 21:26

tzn ja miałem taki problem ze miałem nowa i nie ustawioną , i miał problem zakręcic.

Wrzuć nowy aku jakis porzadniejszy 95/100Ah i min. 800A

ew. aku pada bo alternator juz nie spełnia swojej roli - polecam sprawdzic bo moze tutaj siedzi przyczyna :)

marcin_lechu
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 71
Rejestracja: 03 lut 2010, 10:08
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post autor: marcin_lechu » 19 lut 2012, 10:50

Ryan pisze:tzn ja miałem taki problem ze miałem nowa i nie ustawioną , i miał problem zakręcic.

Wrzuć nowy aku jakis porzadniejszy 95/100Ah i min. 800A

ew. aku pada bo alternator juz nie spełnia swojej roli - polecam sprawdzic bo moze tutaj siedzi przyczyna :)
pompa nie jest problemem...aku nowy, kupiony rok temu za grube pieniądze... ewentualnie alternator trzeba by było sprawdzić... najśmieszniejsze jest to, że po tym incydencie aku został naładowany (5 godzin) i do dziś odpala od ręki... <mysli>

[ Dodano: 2012-08-14, 07:53 ]
lato minęło i znowu kilka inwestycji w audiolkę. wczoraj odebrałem do mechanika, gdzie to poszła wymiana rozrządu, wszystkich napinaczy, rolek, pasków itd... dodatkowo od razy wymieniłem termostat i wszystkie płyny oraz olej i filtry.
dzisiaj autko idzie do tapicera aby poprawił fotel kierowcy a za kilka tygodni idą do malowania zderzaki wraz z przednim prawym błotnikiem... tata za szybko wyjeżdżał z działki i :)

pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga