Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Navi plus i kamera cofania

Car Audio
Tomek77
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2009, 20:47
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomek77 » 03 lut 2012, 17:41

No niestety się cenią, twierdzą że mieli wcześniej taĂąsze, ale były reklamacje że wodę puszczają i zaopatrzyli się w porządniejsze niż te z alledrogo.
Nie zależy mi na nowoczesnym sprzęcie, bo navi sprawuje się jak dla mnie wystarczająco dobrze, nawigacja działa bez zarzutu (2011 PL) wyświetla na FISIE itp. Muzykę odtwarza jak dla mnie bardzo dobrze(odtwarzam głównie z płyt CD).
Do szczęścia brakuje mi kamerki i żeby nie miała konfliktu z fabryką.
Ostatecznie pomyślę o czujnikach parkowania bo w kwocie tej kamerki to chyba bym ori czujniki dał radę podłączyć.

Tomek77
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2009, 20:47
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomek77 » 03 lut 2012, 18:50

censored pisze:Sam sobie kup kamerkę , są na Allegro po 150zł , będziesz miał 200zł w kieszeni :) Ja osobiście taką posiadam i sprawuje się elegancko :) Lusterek już nie używam :)
Masz podpięte pod navi plus? Jeśli tak to zmieniasz klawiszem RADIO/CD/TV źródło sygnału żeby wyświetliło kamerę?

Aibatt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 43
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:33
Lokalizacja: Wrocław/Racibórz

Post autor: Aibatt » 03 lut 2012, 21:30

Proszę bardzo, adapter: http://maxitec.pl/adaptery-multimedialn ... -audi.html
lub zobacz jeszcze na www.naviservice.com.pl
Oprócz kamerki wyzwalanej automatycznie otrzymujesz możliwość odtwarzania muzyki a nawet filmu na wbudowanym sprzęcie z dowolnego odtwarzacza. Jeżeli już masz tuner TV to zmienia sprawę... Największy kłopot to montaż.
Nie wiem ile dobra kamerka kosztuje ale zapewne w granicach 500zł się zamkniesz ze sprzętem.

Wszystko oczywiście pod RNS-D opisuje.

Trochę załuję że w cenie maxiteca kupiłem bez opcji kamery cofania adapter vns ale wykonanie jest dobre i działa też w porządku poza tym że muzyka dużo ciszej gra niż na radiu ale nad tym jeszcze popracuję.

Tomek77
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2009, 20:47
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomek77 » 03 lut 2012, 22:19

Tunera TV nie mam. Mam fabryczne RNS-D (navi plus) płytę Polska-Czechy 2011 w j.pol. , zmieniarkę CD w bagażniku i właśnie dołożone DVD z USB w schowku podłączone pod RNS-D i monitor na podsufitce. Czyli muszę mieć jakiś adapter już zamontowany skoro DVD mogę oglądać na małym ekranie (RNS-D) z tym że tylko na postoju, podczas jazdy sygnał znika i włącza się navigacja, na dużym ekranie działa podczas jazdy.
Z tej strony naviservice czytam że te adaptery pozwalają podłączyć 2 urządzenia, czyli jeśli mam coś podobnego to wystarczy u mnie tylko podpiąć kamerę i zobaczyć jak działa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga