Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C4 2.6] kierownica S-Line

Wnętrze
ODPOWIEDZ
graphic_guy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 03 paź 2009, 07:39
Lokalizacja: Legnica

[Audi A6 C4 2.6] kierownica S-Line

Post autor: graphic_guy » 08 paź 2009, 01:44

Witam Wszystkich!

Chciałbym wymienić w moim Audi A6 C4 kierwonicę ze zwykłej na S-Line. Chodzi mi o tą trójramienną, która była standardowo w "S-kach".

Jak oglądam zdjęcia, to nie widzę różnicy między taka kierownicą z C4, a C5. Chciałbym jednak wiedzieć, czy mogę taką po prostu zamontować?

Obrazek

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
elmi_k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 551
Rejestracja: 23 gru 2007, 15:05
Imię: Emil
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1997
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elmi_k » 08 paź 2009, 10:21

chodzi o wieloklin. w starych idzie na maly wieloklin a w tych nowych na duzy czy odwrotnie. ale sa jakies przejsciowki...

Obrazek

i info z innego forum:

"w moim c4 tez chcialem zalozyc kiere od c5 i nie dalem rady wszystko porozkrecalem i i nic nie pasowalo trzeba przerobic tasme to znaczy podlaczenie jak i sam plastyk zeby pasowalo ja sie poddalem teraz szukam kierownicy do c4 mam do sprzedania cala kiere do c5 i przejsciowke na wieloklin tez niepotrzebnie sie wykosztowalem, jak nie masz za bardzo zdolnosci do takich przerobek to daj sobie spokoj z kiera do c5 i szukaj odrazu do c4 fakt sa troche drozsze ale nie ma potrzeby niczego przerabiac"

Rzezbienie :)

Do 1997r jest ten sam wieloklin a pozniej byla zmiana!! Czyli kierownice z innych Audi produkowane do tego rocznika (teoretycznie) powinny pasowac
A6 C4 2.5 TDI (AEL) NOGARO BLUE PEARL EFFECT

http://img6.imageshack.us/img6/305/95128295.jpg

arthurr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 277
Rejestracja: 20 lis 2008, 10:34
Lokalizacja: Orzesze/ Górny Śląsk

Post autor: arthurr » 08 paź 2009, 11:24

tak, pasują np. kierownice z pierwszych A4. Niestety nadal przy taśmie poduszki może być rzeźba. Ta kierownica którą pokazałeś jest ewidentnie od C5, musisz szukać takiej z kółeczkami dookoła znaczka oooo

EDIT:

taki wzór:

Obrazek

Kowal_80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 15 maja 2011, 17:06
Lokalizacja: Frombork

Post autor: Kowal_80 » 01 lut 2012, 21:38

witam
odkopie troche temat. ale moje pytanie jest w drógą strone - co trzeba przerobic zeby kiera od C4 pasowała do C5?
dzis przyszła mi zamówiona kierownica do A6,drewniana,3ramienna. podjarany wziąłem sie za przekładke i załamka. moja 4 ramienna z C5 ma wieloklin wystający z tyłu za kierownicą. natomiast ta co do mnie przyszła (podejzewam,ze od C4) ma ten wieloklin tak jakby równy z tylną scianką kiery. czyli nie mozna jej dopchnac na swoje miejsce bo opiera sie o tasme. wilkosc wieloklinów jest taka sama. wtyczki niby tez. 2 fakt,ze mósiałbym troche poobcinac obódowe kolumny w miejscu gdzie wchodzi kiera.
czy ktos wie jak to wszystko spasowac? juz rone rzeczy mi chodza po głowie - czy kolumna z C4 pasowała by do C5 i takie tam...
ale pierw wole zapytac Szanowne Grono.
pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga