Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[sprzedawca] Oszust na forum!!!

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wujek-West
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 711
Rejestracja: 15 sie 2010, 09:51
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/Łaziska
Kontakt:

Post autor: Wujek-West » 08 paź 2011, 19:54

Wiesz czemu mad tak napisał , a niech ktoś mu dupe skopie ktos mu tu groził to kogo będa ciagać po sądach ?? jest dowodzikw sprawie i to dośc czytelny , Mad po ciuchu myśli sobie tak samo jak my , ale nie może tolerować takiej grożby , jest to w REGULAMINIE UJETE
Tylko słaba Polska boi się silnego Śląska

Awatar użytkownika
Wujek-West
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 711
Rejestracja: 15 sie 2010, 09:51
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/Łaziska
Kontakt:

Post autor: Wujek-West » 09 paź 2011, 07:56

jeżeli jednemu sie odpuści to reszta będzie robić podobnie
Tylko słaba Polska boi się silnego Śląska

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 09 paź 2011, 09:08

Wujek-West, popieram... tylko czy policja w Naszym pięknym kraju jeszcze umie w tak błahych sprawach pomagać???

Awatar użytkownika
polsport
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 48
Rejestracja: 21 paź 2010, 09:41
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: polsport » 09 paź 2011, 09:31

0x4B25A pisze:Wujek-West tylko czy policja w Naszym pięknym kraju jeszcze umie w tak błahych sprawach pomagać???
Też tak myślałem, ale się pozytywnie zdziwiłem - złożyłem zeznania na komendzie, załączyłem potwierdzenia przelewów oraz całą korespondencję ze sprzedawcą - po czym poinformowałem elegancko oszusta, iż od tej chwili ma się kontaktować ze mną przez wydział PG KPP Cieszyn. Oszuścik nie dowierzał ale po 2 tygodniach, gdy go Policja namierzyła nagle przypomniał sobie mój email, mój nr. telefonu - zwrócił całą kasę + bonusa za moje "straty moralne" a ja wspaniałomyślnie wycofałem pozew - ot cała filozofia - tak więc czasem Policja jest jednak skuteczna <hura>
Gra miłosna jest jak jazda samochodem:
kobiety wolą objazdy, mężczyźni - skróty.

yoorki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:29
Lokalizacja: Mjondalen/Norwegia

Post autor: yoorki » 09 paź 2011, 10:08

taaaa zgłosić... a można to zrobić przez internet?
zwróćcie uwagę drodzy koledzy na moje miejsce pobytu. czy uważacie że nie dałbym rady załatwić tego dużo wcześniej i skuteczniej gdybym przebywał w kraju? zresztą nie o kase mi chodziło i chodzi ale o fakt bezczelnego naciągactwa. a jeśli chodzi o karalność armaniego to "za mała szkodliwość czynu" dla Policji i Sądu.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 09 paź 2011, 10:20

yoorki, chodzi o wystraszenie leszcza... tylko tyle... bo tacy już nie są tacy cwani jak widzą policję i są ciągani po sądach...
yoorki, jak rozumiem, nie jesteś jedyną ofiarą tego oszusta... więc może któryś z Kolegów złoży odpowiednie doniesienie...

djkrysztof
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 69
Rejestracja: 24 cze 2010, 20:07
Lokalizacja: Warszawa / Wieluń

Post autor: djkrysztof » 09 paź 2011, 10:55

0x4B25A pisze: yoorki, jak rozumiem, nie jesteś jedyną ofiarą tego oszusta... więc może któryś z Kolegów złoży odpowiednie doniesienie...
Witam, niestety wszystko mi się przedłuzyło- praca poza miejscem zameldowania. W nadchodzący wtorek (tak jak wcześniej pisałem) idę zgłosić sprawę na policję. Mam podrukowane wszystkie przelewy, maile i skany. Co do reakcji policji to wbrew pozorm nie jest tak źle z nimi. Kiedyś miałem podobny problem, po 2 tygodniach również dostałem zwrot z nadwyżką właśnie od oszusta- podobna sytuacja jak u kolegi.
Myślę że Armani85 nie wie że na to co on narobił sobie - jest paragraf. Mało tego, zachęcam wszystkich, którzy zostali przez niego w jakikolwiek sposób finansowy oszukani -na wysłanie do mnie na priv małego oświadczenia że przyłączacie się do mojego zeznania, podajcie swoje dane korespondencyjne, krótki opis waszej przygody i kwotę na jaką was wyrolował - ja porobię skany dołącze do sprawy jeżeli łączna kwota przekroczy 200 zł nie będzie to już wykroczenie tylko przestępstwo i będzie odpowiadał z kodeksu karnego. Im szybciej to zrobimy tym szybciej sprawa zostanie wyjaśniona.
p.s. po zeznaniach od razu Wam napiszę jak sprawa wygląda.
Dodam że jeden z kolegów troche poszperał w necie i wysłał mi na priv troche info o naszym Edgardzie. Wszystko się przyda i prqaca żadnego z Was nie pójdzie na marne.
Drodzy, w grubie siła !

[ Dodano: 2011-10-09, 10:59 ]
p.s. te oświadczenia to lepiej jakbyście napisali w jakimś notatniku lub wordzie i wysłali w załączniku na priv. Myślę że bedzie to o wiele bardziej czytelne (formalne) niż napisane jako wiadomość email.

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 09 paź 2011, 12:04

censored, o tym właśnie mówię... wystraszy się konsekwencji <okok>

Awatar użytkownika
polsport
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 48
Rejestracja: 21 paź 2010, 09:41
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: polsport » 09 paź 2011, 13:44

Tak jak piszą koledzy TU NIE CHODZI O STRASZENIE - należy tępić drobnych cwaniaczków, którzy myślą że tu 100zł, tam 60zł gdzieś indziej 90zł i tak frajerzy zatankują moje auto a chytrusek będzie dupeczki woził po wiosce bo go stać - może i będzie woził ale z wyrokiem w zawiasach.
Gra miłosna jest jak jazda samochodem:
kobiety wolą objazdy, mężczyźni - skróty.

Audi A7 3.0 BMK 224KM

Post autor: Audi A7 3.0 BMK 224KM » 15 paź 2011, 11:39

Jakieś postępy z Tanim Armanim?

rafal149135
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 252
Rejestracja: 05 wrz 2011, 10:03
Lokalizacja: Katowice

Post autor: rafal149135 » 14 lis 2011, 21:57

Wiecie skad ten gosciu jest?

johnygliwice
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2012, 19:43
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: johnygliwice » 03 sty 2012, 21:42

hmm przeczytałem wszystkie 10 stron tematu i jakie moje zdziwienie że nikt nie napisał jak się sprawa skończyła,
zaspokójcie ludzką cierpliwość i powiedzcie czy sprawiedliwości stało się zadość :D

Awatar użytkownika
Dodek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 466
Rejestracja: 18 paź 2009, 11:49
Imię: Damian
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Post autor: Dodek » 04 sty 2012, 02:55

Oto oszust , sam nawet wkleił swoje zdjecie Obrazek
Jak ktos ma dostep do wydziału komunikacji ew znajomego w urzedzie skarbowym - można bezproblemowo namierzyć dane po nr rejstracyjnym jego auta
Łan tu sri TDI :mrgreen:

yoorki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:29
Lokalizacja: Mjondalen/Norwegia

Post autor: yoorki » 08 sty 2012, 15:51

jeśli o mnie chodzi to ja jestem w Polsce dwa razy do roku na pare dni i szkoda mi choćby chwili tracić na takiego typa. ale wierze że prędzej czy później się spotkamy...
a tak jak wcześniej pisałem nie o kase mi chodzi a o sam fakt by takie bydle nie miało możliwości działać bezkarnie na forum.[/i]

Awatar użytkownika
yukon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 369
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:58
Imię: Grzegorz
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yukon » 23 sty 2012, 16:32

carlos, dobrze mówi. powyżej 250zł jest przestępstwo. Kiedyś przelałem 232zł za słuchawki, których nie otrzymałem. Sprawa trafiła do allegro + zgłoszenie na policję(wymagane). Cała procedura trwała pół roku, facet dostał 1,5 roku w zawieszeniu na 3 lata + koszty sądowe. Kolejnym razem dobrze to przemyśli.
Społeczność forum Audi A6 i Audi A7 - https://a7klub.pl

Zablokowany

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga