Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Kontrolka AIR BAG

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mejero1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 20 paź 2010, 16:56
Lokalizacja: Kłodawa

Kontrolka AIR BAG

Post autor: Mejero1 » 20 gru 2011, 22:40

Koledzy po regulowaniu wysokości kierownicy góra,dół zapaliła sie kontrolka AIR Bagu pojechałem skasowac błąd bodajze wyskoczył ze za duze napiecie w poduszce od storny kierowcy czy jakos tak...błąd skasowany.po 3dnaich problem powrocił kontrolka sie zapaliła czy miał ktos podobnie?coś musi nie łączyć w kierownicy chyba bo jak nią ruszam to sie zapala....

Awatar użytkownika
Mejero1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 20 paź 2010, 16:56
Lokalizacja: Kłodawa

Post autor: Mejero1 » 22 gru 2011, 22:39

Kolego chodziło mi o regulacje kierownicy góra dół taśma jest dobra ....gdzies musi cos nie łąćzyc co wykasuje błąd ....jest oky...jak rusze kierownica góra dół zapala sie kontrolka

areksz84
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2010, 16:32
Lokalizacja: warm-mazur

Post autor: areksz84 » 31 gru 2011, 15:07

ja miałem podobny problem. U mnie przy przesuwaniu fotela pasażera także zapalała się kontrolka Air bag, po mimo tego że ją kasowałem. Okazało się iż przewody coś nie łączą. Zdecydowałem się wyłączyć tę poduszkę bo nikt nie chciał się podjąć roboty tych przewodów. Wymieniali mi nawet kostkę ale to nie pomogło. Wolałem mieć nie wyłączoną jedna poduszkę boczną w fotelu niż mieć wszystkie wyłączone, gdyż tak jest jeżeli świeci tobie kontrolka poduszek

Awatar użytkownika
Mejero1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 20 paź 2010, 16:56
Lokalizacja: Kłodawa

Kontorlka Air Bag

Post autor: Mejero1 » 03 sty 2012, 22:27

Koledzy taśma jest dobra podpinałem inna i jest to samo...Komputer wskazuje błąd
->Układ odpalania poduszki powietrznej kierowcy zbyt duża IMPEDANCJA.
gdzie szukać przyczyny? :(

[ Dodano: 2012-04-04, 20:09 ]
Witam kolegów ponownie.Wciąż mam problem z poduszką(układ odpalania poduszki powietrznej kierowcy zbyt duża Impredencja)wczesniej blad dal sie skasowac jak troche pojezdziłem,teraz błąd jest stały...podmieniałem poduszkę,Taśmę,przewody sa ok kostki też.wszystko wskazuje na Taśmę ale niestety to nie to...Ma ktoś pomysł?może poduszka w fotelu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga