Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Polecam mechanika

Awatar użytkownika
Th3last
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:45
Lokalizacja: Białystok

Polecam mechanika

Post autor: Th3last » 21 lis 2011, 21:18

Moge polecic mechanika u którego sam naprawiam swoje auto koles zna sie na rzeczy jesli chcesz namiar pisz PW

arekbp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 03 gru 2011, 16:15
Lokalizacja: bielsk podlaski

Post autor: arekbp » 08 lut 2012, 21:52

witam
wiecie coś może o tych mechanikach?http://www.skrzynie-biegow.bialystok.pl ... &Itemid=57 http://auto-sielawa.pl/oferta musze zrobic remont skrzyni i nie wiem czy dobrze tam zrobią

Awatar użytkownika
Michałł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1028
Rejestracja: 07 lis 2008, 20:13
Imię: Michał
Moje auto: Q5
Rocznik: 2014
Nadwozie: Van
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Michałł » 10 lut 2012, 17:22

arekbp, też o nim słyszałem i ,ze dobry ja na razie musiałem dolać tylko leju takze mozesz się przejechać on gdzieś na pogodnej robi na Nowym mieście :)

arekbp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 03 gru 2011, 16:15
Lokalizacja: bielsk podlaski

Post autor: arekbp » 10 lut 2012, 23:00

dzięki za odpowiedz :)

krzysiek1972
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 88
Rejestracja: 16 paź 2011, 11:19
Lokalizacja: białystok

Post autor: krzysiek1972 » 12 mar 2012, 09:32

arekbp, witam kolego ja na twoim miejscu unikał bym tego mechaniora robił mi skrzynię w oplu -w sumie niedokonczył bo zabrałem auto facet tak do tego podchodził jakby niemiał pojęcia miałem pytania typu czy na kingdałnie ma być oring-a to ja mam wiedzieć? miałem wyciek skończyło się na kupnie drugiej skrzyni i taniej mi wyszło niż naprawa -ponoć znają się w auto serwis dojlidy ale popytaj się kogoś-bo to tylko o uszy mi się obiło a sielawa-Niepolecam chyba że facet nauczył się do tej pory bo było to 10 lat temu

arekbp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 03 gru 2011, 16:15
Lokalizacja: bielsk podlaski

Post autor: arekbp » 15 mar 2012, 23:38

krzysiek1972, dziękuję za opinię, u mnie szykuje się wymiana oleju,naprawa sterownika skrzyni,bo wybija mi bieg wsteczny, skrzynia przechodzi w stan awaryjny i na fisie migają mi wszystkie opcje PRND,do tego wszystkiego dochodzi wymiana lub regeneracja koła zamachowego bo auto na rozgrzanym silniku zaczyna szarpać,obroty falują.Co do tego koła zamachowego to nie jestem pewny gdyż ponoć za te ,,falowanie obrotów i szarpanie,, jest odpowiedzialne koło zamachowe,tak stwierdził serwis w Bielsku Podlaskim ,,Procar,,.Naprawę chcę zacząć tak w maju,gdyż wtedy uzbieram trochę więcej gotówki a wiadomo że naprawa automatu trochę kosztuje i zamyka się w kwocie kilku tysięcy;/.Nie chce oddawać byle gdzie auta,bo chce żeby było to dobrze zrobione i niestety w moim mieście nie ma zakładu specjalizującego się w naprawie skrzyĂą automatycznych.w białymstoku znalazłem dwie tego sielawe albo to http://www.skrzynie-biegow.bialystok.pl ... &Itemid=57 ten drugi daje gwarancje na to co zrobi przynajmniej jakiś +

krzysiek1972
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 88
Rejestracja: 16 paź 2011, 11:19
Lokalizacja: białystok

Post autor: krzysiek1972 » 18 mar 2012, 10:09

arekbp, kolego gwarancja-gwarancją ale koniecznie niech wystawią fakturę bo to jest dopiero pełnoprawny dokument jesli niebedą chcieli to znaczy ze nie do koĂąca mówią ci prawdę z gwarancją w jurowcach od lat robią te skrzynię kiedyś wstawiali używane części i mieli problemy z reklamacjami ale wiadomo-kiedyś automat to było zjawisko sam im sprzedałem starą skrzynię na części teraz jest dostęp do nowych więc niema tego problemu-podstawa to faktura w reklamie cena super za naprawę ale na miejscu zwłaszcza po rozebraniu napewno będzie inna ja bym na twoim miejscu popytał się o wycenę naprawy i poszukał drugiej skrzyni z gwarancją lub na wymianę z gwarancją

piwko28
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2012, 21:50
Lokalizacja: Białystok

Post autor: piwko28 » 02 kwie 2012, 00:13

Witam, panowie czy któryś z Was może mi polecić dobrego magika w Białym od Audi w benzynie? Pzdr

niebieski8006
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:43
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: niebieski8006 » 29 kwie 2012, 08:27

I co macie jakiegoś specjalistę od Audi, jakieś namiary?
To samo jako hamulec elektryczny Audi A6 EPB. Naprawdę.

Awatar użytkownika
Michałł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1028
Rejestracja: 07 lis 2008, 20:13
Imię: Michał
Moje auto: Q5
Rocznik: 2014
Nadwozie: Van
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Michałł » 29 kwie 2012, 11:43

niebieski8006, piwko28, jesli chodzi o silniki mam takiego bede u niego w pon to wizytowke wezme i adres bo wiem jak do niego dojechac tylko dokladnego adresu nie znam

Rzymowskiego-Wincentego 22 na Nowym Mieście JAN CaR najlepiej rozmawiać z Andrzejem on jest z nich wszystkich najlepszy :)

arekbp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 28
Rejestracja: 03 gru 2011, 16:15
Lokalizacja: bielsk podlaski

Post autor: arekbp » 01 maja 2012, 21:27

byłem w jurowcach i niezbyt mi się tam spodobało.podłączyli pod komputer,przejechali się i nie mogli do koĂąca stwierdzić co sie tam psuje.Powiedzieli że trzeba wyjmować skrzynie i wstawiać używaną.Sprowadzają skrzynię używaną z niemiec i za cały koszt,wstawienie skrzyni,uzupełnienie oleju i coś z hydrauliką chcieli robić nie wiem dokładnie chcieli 7000zł.gwarancja na 6msc,jak za takie pieniądze to bardzo krótka gwarancja...

Awatar użytkownika
Michałł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1028
Rejestracja: 07 lis 2008, 20:13
Imię: Michał
Moje auto: Q5
Rocznik: 2014
Nadwozie: Van
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Michałł » 02 maja 2012, 19:40

arekbp, mówię przejedz się tam gdzie ci mówiłem powiem tak koles nie potrzebuje kompa zeby ci stwierdzić co i jak składał mi silnik 3 razy w audi raz rozrząd i znowu po przejechaniu km znowu rozrząd a przy okazji wałki rozrządu :D człowieku takiego 2.5 w białymstoku nie ma zeby tak ładnie pracował <okok>
Ostatnio byłęm u kolesia na orbitalnej bo cos mi stukało w kierownicy skryzpiało nie wiem jak to wytlumaczyć powiedzieli mi ,ze maglownica nie ma bata a ja pojechałem właśnie do niego on podniółsł i pokazał mi przyczyne Poduszki pod silnikiem i te takie nie wiem jak one sie nazywają w kazdym badz razie one były tak wybite ,ze nie ma o czym gadać mam jechać wymienić <okok>

krzysiek1972
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 88
Rejestracja: 16 paź 2011, 11:19
Lokalizacja: białystok

Post autor: krzysiek1972 » 02 maja 2012, 22:16

arekbp, witam kolego do przewidzenia było że cennik na necie to lipa kase w jurowcach chcą zedrzeć w białym ciężka sprawa to naprawić bo brak fachowców auto już dość stare i moim zdaniem 6-7 tys zł za naprawę z półroczną gwarancją to bardzo drogo.masz raczej dwa wyjścia albo naprawić auto w polsce u dobrego fachowca albo na własną rękę kupić skrzynię z anglika z gwarancją rozruchową-to chyba najlepsze wyjście chyba że zmienisz na manual. proponuję pojezdzić ci jeszcze po warsztatach może uda się zdjagnozować usterkę a i czegoś się dowiesz ponoć w auto-serwis dojlidy robią skrzynie zajedz i popytaj o koszta naprawy i gwarancję oczywiście z fakturą
pozdrawiam

niebieski8006
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:43
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: niebieski8006 » 23 maja 2012, 12:54

Wstawiłem dziś autko do tego warsztatu na Rzymowskiego co polecił Michałł. Cały czas świeci się check i kasowanie błędów nic nie pomaga.
To samo jako hamulec elektryczny Audi A6 EPB. Naprawdę.

Awatar użytkownika
Michałł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1028
Rejestracja: 07 lis 2008, 20:13
Imię: Michał
Moje auto: Q5
Rocznik: 2014
Nadwozie: Van
Silnik: 2.0TDI CAHB 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Michałł » 23 maja 2012, 17:47

niebieski8006, powiedz ,ze jesteś od Michała Angielczyka ;) on bedzie wiedział :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga