Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Klakson - nie działa

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eneron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 461
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:36
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlaskie

[A6 C5] Klakson - nie działa

Post autor: eneron » 26 sie 2008, 21:51

Nie działa w moim autku klakson :(

Bezpieczniki ok, kostka podpięta do klaksonu ale nie wiem jak dostać się do kabelków od klaksonu w kierownicy? Jak ściągnąć osłonę poduszki powietrznej??

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej?? Może ktoś dysponuje jakimś zdjęciem?

Gdzie znajdują się krańcówki drzwi? Po otwarciu tylnych prawych drzwi nie podświetla mi sie podłoga pod fotelem pasażera :/ ÂŻaróweczka jest na oko dobra. Gdzie mam szukać tej krańcówki bo wydaje mi sie, że może tam coś nie łączy?

aha i jeszcze jedno male pytanie <rotfl>

czy w każdej A6 są podgrzewane lusterka oraz dysze spryskiwaczy?
A6 C6 2.0TDI 170KM, 2011 Avant, Octavia 1 VRS 180KM, Touran 1.9 TDI oraz nieśmiertelne, pancerne, wiecznie żywe, bezawaryjne A6 C5 1,9TDI AFN 110KM - najlepsze jakie do tej pory miałem

Awatar użytkownika
robsyl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 10 cze 2008, 19:37
Lokalizacja: Graz/Österreich

Post autor: robsyl » 27 sie 2008, 07:29

Problemy z klaksonem sam mialem ostatnio,sprawdz napiecie na wtyczce ,tylko niezapomnij ze w a6 sa dwa klaksony po lewej i po prawej stronie , znajduja sie na wysokoaci zderzaka nad swiatlem przeciwmgielnym , wystarczy ze jeden sie spali to drugi tez niedziala,bynajmniej umnie tak bylo.Co do oslony kierownicy to z tylu kirownicy sa 2 srubki,ale jak i co dalej niewiem.
Krancowka drzwi znajduje sie w zamku drzwi ale to juz bylo znajdziesz na forum nawet fotki ktos zamiescil ,musisz tylko poszukac ;-)

Awatar użytkownika
eneron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 461
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:36
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: eneron » 27 sie 2008, 19:44

robsyl, dzięki bardzo za pomoc :)

Nawet bym nie pomyślał, że są dwa klaksony po obu stronach :shock:

Miałes rację, jeden kabelek pod prawą lampą od klaksonu był niedociśnięty, docisnąłem ale klakson dalej nie działa :( Chcialem sie schytrzyć i wyjąłem lampę... wyjąć łatwo ale zamontować z powrotem to normalnie horror :/ prawie 40 minut lampe montowałem :/


Co do klaksonu po lewej stronie, zdjęcia oslony poduszki oraz do krańcówek to nie sprawdzalem bo po prostu zrobilo sie juz ciemno. Jutro powalczę z tym.

Dzięki za pomoc, punkcik poleciał <ok> <ok>
A6 C6 2.0TDI 170KM, 2011 Avant, Octavia 1 VRS 180KM, Touran 1.9 TDI oraz nieśmiertelne, pancerne, wiecznie żywe, bezawaryjne A6 C5 1,9TDI AFN 110KM - najlepsze jakie do tej pory miałem

robo200
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2008, 17:52
Lokalizacja: Łódź

Post autor: robo200 » 28 sie 2008, 18:32

Podłącze się pod temat bo mam podobny problem. Klaksony mi nie działały bo ich po prostu w autku nie było :-? Teraz kiedy kupiłem klaksoniki to nie wiem gdzie dokładnie je zamontować, wiem że gdzieś w okolicy halogenów, ale wczoraj stracilem 2 godziny na szukanie miejsca na te mocowania i nic odpowiedniego nie znalazłem... Może ktoś ma jakieś zdjęcia zamontowanych klaksonów??

Awatar użytkownika
arturro_A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 342
Rejestracja: 07 lut 2008, 20:16
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: B-stok

Post autor: arturro_A6 » 28 sie 2008, 22:34

robsyl pisze:tylko niezapomnij ze w a6 sa dwa klaksony po lewej i po prawej stronie , znajduja sie na wysokoaci zderzaka nad swiatlem przeciwmgielnym , wystarczy ze jeden sie spali to drugi tez niedziala,bynajmniej umnie tak bylo.
nie twierdze ze tak nie jest ale ostanio jak wiozlem kumpla do wesela, jak wiadomo dluzsza trase na klaksonie jeden w pewnym momencie sie prawdopodobnie przegrzal i przestal dzialac a drugi dzialal normalnie,
wiem ze jeden nie dzialal bo kazdy z klaksonow ma inna barwe dzwieku.

yetimar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2008, 15:16
Lokalizacja: Ostrów wlkp.

Post autor: yetimar » 16 lis 2008, 15:37

czesc co do krancowki jes to mikroprzelocznik w zamku trzeba caly zamek wymienic tez tak mialem a co do klaksonu tez dzialal i padl szukalem dzisiaj ale nie znalazlem poszukam nad halogenami
yetimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga